Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc W Sprawie Wyjazdu Do Usa


Axon

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli myslisz o mnie Darku z zupelna wpadka to ja go nie kieruje na program Work and Travel z zamiarem zostania policjanetem w us.... :) bron boze....ja mu napisalem aby sie rozeznal co sie dzieje i co bedzie mogl konczac technikum bo chlopak nie wie co i jak. Work and Travel jest tutaj propozycja, poniewaz wiele osob chce jechac do pracy w stanach zjednoczonych na stale. Wielu osobom, ktore maja po 15-20 lat [np] i maja jakies tam marzenia zwiazane z praca mozna zaproponowac WAT.

No nie wiem ,ja mam inne zdanie,moim zdaniem WAT zupełnie nie pomoże mu aby spełnił swoje marzenia związane z pracą w Policji ( no chyba ,że w tym czasie zakocha się w Amerykance i weźmie ślub) ale równie może jechać turystycznie na wakacje np.na Florydę i tam też szukać żony.To najbardziej realne wyjście z sytuacji. A co tam się rozpisywać .Widać sam zainteresowany już nie nie czyta postów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich ponownie, na początek dziękuję za tyle odpowiedzi, bo nie spodziewałem się że tyle osób chcę mi pomóc. Tak się składa że przeczytałem każdy post z wielką uwagą, niestety brak czasu nie pozwala mi często przebywać na internecie, panie darkunow0 jestem bardzo zainteresowany kontynuowaniem tego tematu. Dobrze a więc przejdźmy do rzeczy, ogólnie po przeczytaniu waszych odpowiedzi mam mętlik w głowie, nie wiem kompletnie za co się zabrać. Co do ślubu nie mam go w planach, żeby znaleźć partnerkę tylko dla wizy, znalezienie partnerki wymaga przede wszystkim czasu, zaznaczam że chciałbym mieć tą odpowiednią, której na mnie zależy. Nie miałbym serca znaleźć kobiety w celu otrzymania wizy a potem złamać jej serce. Także skupiamy się teraz na zdobyciu wizy - tak się składa że spytałem się rodziny i powiedzieli mi że mają przyjaciół w USA którzy często przyjeżdżają do polski, więc czy to coś daje? Co do języka pójście na kurs to nie problem. Jeszcze ktoś się pytał o finanse, niestety pochodzę z przeciętnej rodziny, nie jestem zamożny. Druga sprawa jest taka co do tej szkoły, wciąż nie wiem gdzie mam się udać. Piszecie że PL Studia nic nie dają w Ameryce, więc w polsce gdzie miałbym się udać do szkoły po gimnazjum? A potem w Ameryce też gdzie miałbym się udać? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne studia ukończone w Polsce i super znajomość j.angielskiego nie dadzą Ci możliwości zdobycia zielonej karty która jest jedyną drogą do spełnienia Twoich planów zostania policjantem w USA . Jeżeli ktoś Ci napisze ,że znajdziesz sponsora-pracodawcę w USA który zainwestuje ogromne pieniądze aby ściągnąć młodego absolwenta z Polski bez żadnego doświadczenia to pisze zwyczajne bzdury . Jeśli, jak piszesz małżeństwo z obywatelką USA odpada to pozostaje liczyć za zieloną kartę z loterii wizowej ( niewielkie ale są) .Aby wysłać zgłoszenie do loterii musisz mieć minimum średnie wykształcenie. Jak ktoś ma inne pomysły to życzę powodzenia w ich realizacji.Pozdrawiam.

P.S. Masę ludzi po studiach ukończonych w Polsce ale bez dokumentów pracuje w USA na budowach albo w restauracjach za $7/h .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kanady na wyjazd turystyczny faktycznie wizy nie są potrzebne ale jest bardzo wnikliwa odprawa imigracyjna na lotnisku i wiele osób jest zawracanych.Znam osobiście takie przypadki. Trzeba podać adres do kogo się jedzie i oni często sprawdzają czy faktycznie jedziesz w odwiedziny do tej osoby.

A jeśli chcesz pracować i na stałe mieszkać w Kanadzie to podobnie jak w USA musisz być rezydentem Kanady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem kilka filmików na YouTubie, ludzie mówią tam jak wyjechać do USA, na prawdę przydatne rady tam zamieszczają, coś pokombinuję.

Mam takie ostatnie pytanko, jakbym znalazł dziewczynę w polsce to czy bym mógł z nią wyjechać do USA, jest coś takiego jak wiza dla par? Pytam się ponieważ biorę pod uwagę, że jestem młody i mogę się po prostu zakochać. Czy dziewczyna jednak, zniszczyłaby te plany wyjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...