Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc W Sprawie Wyjazdu Do Usa


Axon

Rekomendowane odpowiedzi

aby sie czegos dowiedzial o pracy,wizach powinien znac j.angielski na tyle aby sam sobie poradzil i zobaczyl kto pisze prawde na roznych forach ;)

No dobrze, masz racje, jezyk bardzo wazny !...

W polskim internecie mozna tez znalezc troche info nie znajac jezyka. Mozna tez jakis czas posiedziec na forum.

Axon - poczytaj tez co to jest Work and Travel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Axon jesli juz chcesz byc TAM policjantem to pomysl o wizie studenckiej ale wtedy zapomnij o studiach w PL bo to w ogole nie ma sensu, w USA nie uznaja pl studiow.

Przestan pisać głupoty. Po pierwsze to patrz post Kaera , po drugie wiza studencka w żaden sposób nie pomoże w karierze policjanta, stałym pobycie czy możliwości pracy w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu- zgadzam się z Tobą .Dodam ,że większość odpowiedzi które tutaj można przeczytać zupełnie nie są odpowiedzią na post Axona. Chłopak pisze wyraźnie ,że chciałby zostać Policjantem w Polsce a później kontynuować tą pracę w USA. I jakie mamy odpowiedzi? Żeby starał się o wizę studencką ( nie wiedząc czy chłopak dysponuje ogromną kasą na studia i utrzymanie) , wreszcie ktoś inny kieruje go do Work and Travel ( zupełna wpadka).

Ja mam więc pytanie bo może jestem niedoinformowany .Czy jeśli chłopak dostanie wizę studencką to później będzie mógł zostać policjantem w USA ? Czy jeśli chłopak pojedzie na Work and Travel to będzie mógł zostać policjantem w USA ? A może wystarczy wiza turystyczna aby mógł iść do policji w USA ? Czy jednak jest konieczność posiadania minimum Permanent resident card lub obywatelstwa USA aby trafić do Akademii Policyjnej? :)

A może to ja źle zrozumiałem pierwszy post Axona i jego intencje ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest tak ze nikt z osob piszacych nie napisal ze wiza studencka,wyjazd na work i travel moze byc poczatkiem do pobytu stalego i nie pokazal potem-nie napisal co mozna zrobic aby cos wyszlo z pobytem stalym jak sie jest juz na miejscu...

Axon jesli tak chce wyjechac to znajdzie odpowiedzi sam,powinien znalesc te odpowiedzi np na temat pobytu stalego,jakie sa mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych wiz studenckich aby dostać się do Akademii Policyjnej w USA .To trzeba bardzo jasno podkreślić . Zainteresowany chce być policjantem więc pozostaje mu właśnie Akademia Policyjna a nie np.seminarium duchowne. A jak z work and travel dostać permanet resident card ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych wiz studenckich aby dostać się do Akademii Policyjnej w USA .To trzeba bardzo jasno podkreślić . Zainteresowany chce być policjantem więc pozostaje mu właśnie Akademia Policyjna a nie np.seminarium duchowne. A jak z work and travel dostać permanet resident card ?

Wydaje mi się, że chodzi ludziom o następujący proces: studia-->praca w zawodzie-->aplikacja o GC z uwagi na zatrudnienie-->otrzymanie GC-->akademia policyjna.

Proces długi, kosztowny i wymagający szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu- zgadzam się z Tobą .Dodam ,że większość odpowiedzi które tutaj można przeczytać zupełnie nie są odpowiedzią na post Axona. Chłopak pisze wyraźnie ,że chciałby zostać Policjantem w Polsce a później kontynuować tą pracę w USA. I jakie mamy odpowiedzi? Żeby starał się o wizę studencką ( nie wiedząc czy chłopak dysponuje ogromną kasą na studia i utrzymanie) , wreszcie ktoś inny kieruje go do Work and Travel ( zupełna wpadka).

Jesli myslisz o mnie Darku z zupelna wpadka to ja go nie kieruje na program Work and Travel z zamiarem zostania policjanetem w us.... :) bron boze....ja mu napisalem aby sie rozeznal co sie dzieje i co bedzie mogl konczac technikum bo chlopak nie wie co i jak. Work and Travel jest tutaj propozycja, poniewaz wiele osob chce jechac do pracy w stanach zjednoczonych na stale. Wielu osobom, ktore maja po 15-20 lat [np] i maja jakies tam marzenia zwiazane z praca mozna zaproponowac WAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...