Skocz do zawartości

Praca Jako Górnik W Usa


MisiuRider

Rekomendowane odpowiedzi

Pracy jest duzo i dobrze platna ale nikt polaka nie zatrudni

- bez GC

- bez USA doswiadczenia - polskei uprawnienia sie tu nie licza :

Ja pracuje przy ropie i zajeli mi 8 lat aby sie do tego dobic ... Ps zarobki od 28-55 $ na godzine

Dzieki za odpowiedz!

Czyli jezeli mialbym GC to mozna startowac tam i probowac zahaczyc sie moze jako pomocnik?

Nic dziwnego, ze nie respektuja polskiego doswiadczenia czy uprawnien jak nawet w polsce jak sie zdobylo uprawnienia na kopalni 'a' to juz na kopalni 'b' kaza Ci robic nowe!Paranoja!

ps. NIEZLE ZARABIASZ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat mnie nurtujący moim wykształceniem jest mgr. inz górnictwa a specjalizacja przeróbki surowców (wszystkie dokumenty zostały przetłumaczone zadbałem o to). Przez głupi przypadek (do tej pory uważałem to za niefart) zdobyłem rozległa wiedzę teoretyczną z praktycznie każdej działalności górniczej tutaj z potwierdzeniem tego gorzej. Łącznie z rekultywacjom terenow górniczych (przedmioty z tej dziedziny miałem wykładane w języku angielskim).

Praktyk trochę odbyłem , tylko ,że tutaj jest kolejny problem .moi koledzy na każdych praktykach zaiwaniali jako fizyczni a ja sobie grzecznie w nadzorze odbywałem praktyki .Teraz jeżeli trzeba by było moja praca na kopalni też byłaby w dozorze niższym .Dodatkowo przez okres 6 lat pomagałem w prowadzeniu warsztatu samochodowego w Polsce.Tylko tutaj jest kolejny zonk bo nigdy tam długo fizycznie nie pracowałem ew. czasem w czymś pomagałem. Ale to jest najmniejszy problem ponieważ podstawowych rzecz mogę się w każdej chwili do czasu wyjazdu douczyć .łącznie z blacharka i lakiernictwem samochodowym.

Żeby tego wszystkiego było mało będę posiadał mgr. z Zarządzania i Inżynierii Produkcji w specjalizacji Zarządzanie Projektami (innych specjalizacji nie otwarli). Ale prace pisze z treści związanych z przemysłem spożywczym (w Polsce podobno bardzo ważne dla pracodawców o czym była praca mgr.) .Chętnie a może najchętniej poszedłbym w tym kierunku. Najlepiej się w tym czuje i jest to moja pasjom .

Reasumując rąk sobie robotą nie skaziłem choć jestem na nią przygotowany i raczej pewny ,że w USA od tego bym zaczynał dlatego też nie chciałbym za bardzo bawić się jeżeli się uda w robienie kariery w Polsce. .

Krótko i treściwie jakie ja szanse mam na jakąś sensowną pracę z czymś takim w górnictwie ? Czy jest szansa na to by trafić na coś wyżej jak pracownik fizyczny?

Czy jest szansa na pracę w dziedzinie zarządzania ?

Jak Wy to wszystko widzicie i macie jakieś rady dla mnie ew. jak Wy podeszlibyście do tej sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...