Skocz do zawartości

Historie Waszych Emigracji Do Stanów Zjednoczonych


nala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A najlepiej jak już poznajdujesz te posty to wszystkie je tutaj zacytuj. W ten sposób osiągniesz swój cel co do założonego przez siebie tematu ;) Tylko to wymaga trochę pracy, a tobie pewnie się nie chce i wolisz żeby ludzie poopisywali swoje historie drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy nie maja o czym pisać - wyemigrowalem przez ślub z mogą obecna zona, szczegóły pozwólcie że zatrzymam dla siebie. Byłem tu na L-1 więc prace miałem od razu, doskonale płatna. Nic ciekawego w tym nie ma, może poza tym że żonę po raz pierwszy spotkałem na Okęciu jak ją firma w 2006 roku wysłała do Polski a ją chcąc być uprzejmy odebralem ja tam i odwiozlem do hotelu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigracja przez slub rowniez.Poznalam mojego meza online.On przylecial do Polski po kilku miesiacach znajomosci,zostal pol roku.Nastepnie postaralismy sie o wize narzeczenska ktora dostalismy b szybko(3 miesiace) i przylecialam tutaj.Poczatki byly dla mnie b trudne.Pierwsza prace mialam jakos po trzech latach.Obecnie jestem pracujaca studentka.Jestem tu od 11 lat i raczej nie mysle o powrocie do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...