Skocz do zawartości

Historie Waszych Emigracji Do Stanów Zjednoczonych


nala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

ODSWIEZAM

. Ciekawy temat, historie emigracji, fajnie byłoby poczytać przeżycia nas wszystkich w jednym miejscu. W końcu każdy ma historie syojaca za tym czemu zdecydował się przeprowadzić na drugi koniec swiata. Z daleka od wszystkiego co znane, z dala od rodziny i przyjaciół. Nie staram się być wcibska, po prostu zawsze interesowały mnie historie prawdziwych ludzi i motywy postępowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od siebie tez kilka slow; rowniez emigracja przez malzenstwo; meza poznalam podczas WAT w SD, gdzie zarowno on jak i ja trafilismy przypadkiem- po dwoch latach znajmosci, z czego rok rozlaki w oczekiwaniu na K1, przylecialam do USA. Oboje chcemy kiedys wrocic do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Watek bardzo ciekawy, tylko nie rozumiem po co te dyskusje najpierw.
Autorka juz w pierwszym wpisie powinna dopisac, ze prosi o brak dyskusji, TYLKO odpowiedzi a temat.

Wyjechalam do USA majac 19 lat, po 8 lat czekania na GC (sponsorstwo przez dziadkow). Bylam nie cale 2 lata i wrocilam do PL, po 6 tygodniach bylam juz w Irlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek bardzo ciekawy, tylko nie rozumiem po co te dyskusje najpierw.

Autorka juz w pierwszym wpisie powinna dopisac, ze prosi o brak dyskusji, TYLKO odpowiedzi a temat.

Wyjechalam do USA majac 19 lat, po 8 lat czekania na GC (sponsorstwo przez dziadkow). Bylam nie cale 2 lata i wrocilam do PL, po 6 tygodniach bylam juz w Irlandii.

przez 8 lat bylas nielegalnie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...