Skocz do zawartości

Historie Waszych Emigracji Do Stanów Zjednoczonych


nala

Rekomendowane odpowiedzi

Np znajde w trakcie pracodawce ktory mnie sponsoruje?
Duzo znajomych mam i nawet w rodzince, ze wyjechali nielegalnie i tam byli w trakcie sponsorowani, czekali dlugo ale dostali papiery.

Kolezanka w NY znalazla po kilku latach nielegalnej pracy pracodawce ktory ja sponsorowal i czekala na samo to 8 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ladne sa takie historie ale jak kto sie ma do tych przepisow teraz?

nijak

wiem ze masz kontakt z Karina,Nam mozesz nie ufac,wierzyc ale skontaktuj sie z Nia i zostajac nielegalnie to mozesz zapomniec o legalizacji pobytu w USA..

to nie te czasy ze byla ustawa pewna ,,chyba ze sie zmieni prawo,narazie to nielegalny pobyt,chcesz legalizowac pobyt to slub z obywatelem USA i tyle.

Do tego,juz napisalem ..wlecisz na paszporcie irlandzkim i nic nie zmienisz,...nie przedluzysz pobytu.nie zmienisz statusu majac i 10 pracodawcow

to sa te miniusy tego ruchu bezwizowego,poczytaj o tym na stronach rzadowych.

majac wize w paszporcie mozna cos myslec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np znajde w trakcie pracodawce ktory mnie sponsoruje?

Duzo znajomych mam i nawet w rodzince, ze wyjechali nielegalnie i tam byli w trakcie sponsorowani, czekali dlugo ale dostali papiery.

Kolezanka w NY znalazla po kilku latach nielegalnej pracy pracodawce ktory ja sponsorowal i czekala na samo to 8 miesiecy.

No to nic tylko jechac. :)

Wychodzi na to, ze latwiej otrzymac GC bedac nielegalnie niz utrzymujac przez X lat status. Ja nie przecze, ze opisane przez Ciebie przypadki mialy miejsce, ale wiekszosc moich znajomych robi/robila/bedzie robic sciezke pracownicza i nie slyszalem o przypadku legalizacji bez statusu. Znajac troche procedury nie wiem jak USCIS ma przeoczyc nielegalny pobyt przy zmianie statusu. No wlasnie zmianie a nie wzanawianie legalnego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer to bylo kiedys mozliwe ;)

poczytaj co kiedys pisala Karina na ten temat :)

placilo sie 1000 dol i jazda :) jak dobrze wyszlo to byla GC :)

Kaer cos z historii jak bylo w 2001 roku :)

to jest 245i :) wpisz na forum to zobaczysz co pisalismy na ten temat :)

http://www.uscis.gov/sites/default/files/files/pressrelease/Section245ProvisionLIFEAct_032301.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąd masz wogole pomysł że masz jakas drogę poza grzecznym czekaniem na GC ? Ludzi którzy chcieli by wyemigrować są miliony i Ty się niczym od nich nie różnisz do momentu kiedy doczekasz kolejki GC...

Jeżeli masz umiejętności \ wykształcenie to możesz szukać pracodawcy. Wiza turystyczna nic Wam nie da, poza tym jak pisałem to średnio inteligentny pomysł... Aha - i tejże wizy turystycznej mając wysłana na Was petycję i historię odmow najprawdopodobniej nie dostaniecie.

Na to że Karina pomoże w nielegalnej imigracji raczej bym nie liczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...