Skocz do zawartości

Jak Napisac Zaproszenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest takie czy zostanie Twoja mama poproszona o takie zaproszenie i czy takie zaproszenie pomaga aby dostac wize?

Juz jakis czas jestes na forum i czytasz ze zaproszenie nie jest wymagane oraz ze nie pomaga w dostaniu wizy,jakby tak pomagalo to dawno bylo by ponizej 10% odmow wiz...

a jesli juz tak chcesz napisac to napisz ze zapraszasz swoja mame na taki i taki okres czasu, np oplacasz podroz,pobyt,ze zajmiesz sie Nia w razie problemow np ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest takie czy zostanie Twoja mama poproszona o takie zaproszenie i czy takie zaproszenie pomaga aby dostac wize?

Juz jakis czas jestes na forum i czytasz ze zaproszenie nie jest wymagane oraz ze nie pomaga w dostaniu wizy,jakby tak pomagalo to dawno bylo by ponizej 10% odmow wiz...

a jesli juz tak chcesz napisac to napisz ze zapraszasz swoja mame na taki i taki okres czasu, np oplacasz podroz,pobyt,ze zajmiesz sie Nia w razie problemow np ze zdrowiem.

Wiem, ze nie potrzeba zaproszenia ;) ale ja tak bardzo chce zeby dostala ta wize, ze chce zeby miala przy sobie caly pakiet wszelkich dokumentow, zaproszen, wydrukow, stanow konta itp... tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krowa12, moge sie doskonale wczuc w twoja sytuacje bo wlasnie sama przez to przechodzilam! Moja mama miala dzisiaj rozmowe, przeszkolilam ja przed tym I dalam linka do naszego forum zeby sobie poczytala I sie przygotowala. I wlasnie otrzymalam od niej SMSA ze dostala wize na 10 lat!!!

Jestem tak szczesliwa, ze brak mi slow. Co prawda ja mam status uregulowany, jestem obywatelem, ale obawialam sie, ze ten fakt czesto jednak szkodzi bliskiej rodzinie bo w ambasadzie wiedza, ze moglabym ja sponsorowac I moglaby nie wrocic. Moja mama tez jest na emeryturze I nic w zasadzie ja w pl nie trzyma, a jednak udalo sie!!!! Bedziemy miec mame u nas na swieta, tak sie ciesze!!!!

Zycze I twojej Mamie powodzenia! :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...