Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok już jestem po rozmowie, niestety,ale wizy mnie otrzymałem ;) .

Dostałem raczej standardowe pytania (do kogo lecę,ile mam lat, czy mam rodzeństwo,na jak długo chciałbym pozostać i czy byłem kiedykolwiek za granica itp.) rozmowa trwała około 3-4minut Pan konsul bardzo miły :D

Nie jestem zaskoczony,czy też załamany tą decyzją można powiedzieć, że miałem pecha i tyle ^_^ .

Wszedłem z grupą 8-9 osób i tylko chyba jedna osoba dostała wizę reszta wracała z paszportem . . . <_<.

Mam jeszcze jedno pytanie po jakim czasie mogę ponownie starać się o wizę rok?dwa, czy może wcześniej :D ?

Tak tez myslalem. Nie chcialem Ci tego pisać przed rozmową aby nie zniechęcać.

Masz 22 lata. Musisz sobie odpowiedziec na pytanie co Cie trzyma w tym momencie w kraju ? NIC. Możesz podjąc prace w zasadzie wszedzie gdzie sie znajdziesz. Szkołe tez masz skończoną.

Musisz odczekać jakiś rok. Jak najszybciej podjąć prace..... W przyapdku szkoły...nie warto....bo ewidentnie bedzie widac brak ciaglosci. Cos musisz zaczac robic. Polska musi byc twoim miejscem gdzie wrocisz.

POWODZENIA ! - Wiele osob dostalo odmowy, a potem dostało upragnione promesy. Nie jestes na staconej pozycji. To dopiero 1 rozmowa. Nie lataj tez do placowki po promese co miesiac [takie cos sie zdarza]...bo mozesz przekreslic calkowiecie szanse !

Jesli ciągnie za ocean ? Mozesz sie z wujkiem spotkać w Kanadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ocean nie ciągnie mnie jakoś specjalnie, ale chciałem pozwiedzać tylko i zobaczyć jak tam jest. Na pewno będę się jeszcze starł o wizę ,ale to dopiero za jakiś czas :P (rok,dwa).

Dla mnie najważniejsze teraz będzie znalezienie legalnej pracy ^_^ i ustawienie się w życiu ;) .

Powodzenie wszystkim starającym się ^_^ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto wydaje 160 dolców chce dostać wizę. Głupotą jest iść kiedy szanse są bliskie zeru.

czlowiek jest w stanie wydac wieksza kase i na jeszcze wieksze glupoty

to pamietaj aby nie isc po wize zaraz jak bedziesz miec prace :)

odczekaj troche :)

musisz pokazac, ze nie jestes napalony i nie zalapales sie specjalnie do pracy aby pokazac do w placowce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz pokazac, ze nie jestes napalony i nie zalapales sie specjalnie do pracy aby pokazac do w placowce :)

Tak kumam o co chodzi :).

Każdy kto wydaje 160 dolców chce dostać wizę. Głupotą jest iść kiedy szanse są bliskie zeru.

Ale zawsze jest jakaś szansa ^_^ . Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...