Skocz do zawartości

Tanie Bilety Do Ny I Nie Tylko!


Christina

Rekomendowane odpowiedzi

chcę w marcu/kwietniu lecieć do Nowego Jorku. Kilka dni wcześniej AirBerlin miał ofertę za 1825 zł w dwie strony. Teraz najtańsze bilety to 2 075 zł. Jak myślicie, może się jeszcze zdarzyć taniej czy rezerwować za tyle? Przesiadka w Londynie (British Airways+Virgin).

edit: Na Kayaku jest to samo za 1969 zł :-) będzie taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

może będzie, może nie :) jakaś linia lotnicza równie dobrze może zrobić promocję i zapłacisz tę stówke czy dwie mniej ;) na flipo.pl jest jakaś promocja na loty w marcu, i powrót w kwietniu np, ale zwróć uwagę na proponowane trasy (np powrót z chicago do berlina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę w marcu/kwietniu lecieć do Nowego Jorku. Kilka dni wcześniej AirBerlin miał ofertę za 1825 zł w dwie strony. Teraz najtańsze bilety to 2 075 zł. Jak myślicie, może się jeszcze zdarzyć taniej czy rezerwować za tyle? Przesiadka w Londynie (British Airways+Virgin).

edit: Na Kayaku jest to samo za 1969 zł :-) będzie taniej?

Jak już powyżej napisała ania_673, może się zdarzyć taniej, ale tego nikt na 100% ci nie powie. Ja w ubiegłym roku, kupiłam bilet promocyjny w styczniu z datą wylotu w maju, właśnie liniami Air Berlin. Cena była naprawdę atrakcyjna. Czy teraz też tak będzie? Trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też chyba nie ma co rozmyślać zbyt długo... Ja biletów do Chicago szukałam właśnie bardzo długo (teraz myśle że dużo za długo). w końcu znalazłam przyzwoitą cenę na sierpień u Lufy, ale gdybym decyzję podjęła nawet dzień wcześniej i miała kartę kredytową, to bym zaoszczędziła pare stówek na bilecie dla siebie i współtowarzyszy- ceny biletów wzrosły z dnia na dzień+ prowizja dla pośredniczącego biura podróży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...