Skocz do zawartości

Tanie Bilety Do Ny I Nie Tylko!


Christina

Rekomendowane odpowiedzi

Takie bilety rozchodzą się w ciągu godziny, dwóch, potem zostają niedobitki, szczególnie gdy są publikowane na np mlecznepodroze, loter albo fly4free. Teraz po tej promocji nie ma ani śladu pewnie. To najwyraźniej był błąd w systemie, ale co ludzie skorzystali to ich.

To prawda, trzeba często siedzieć w przeglądarkach i non stop szukać, ale np dosyć często są dobre promocje przez stronę empik travel - stamtąd mam moje bilety grudniowe do NY za 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mi też udało się kupić "promocyjne" bilety - żona przeczytałam o promocji na fly4free.

Więc zaryzykowaliśmy - mój bilet Warszawa-NYC kosztował 250$; dla żony i córeczki 400$.

Dziewczyny zostają chwilę dłużej w Stanach i gdybyśmy się nie zagadali to kupilibyśmy za 350$ ;)

Właśnie sprawdziłem na stronie Lufthansy - są już nasze etix'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie takie łatwe jest żeby zdobyć taki bilet. Na ogół jest ich tylko kilka na dany lot. Kolejne już są odpowiednio droższe, a że to popularny kierunek to i dużo chętnych i wtedy systemy padają. Ja kupiłem swój za 1500 zł i tak uważam, że to niezły deal.

Zauważyłem również, że jak już pojawi się taki post ze strony Fly4free lub innej tego typu strony to już tych biletów dawno nie ma. Trzeba by, tak jak pisałem wcześniej, przeszukiwać po dobrych kilka godzin dziennie żeby coś ciekawego wytropić. Kiedyś próbowałem, ale szybko skrzydełka mi opadły i dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłam że na Fly4Free mają na prawdę fajne wyszukane oferty, ale są zazwyczaj jedną z ostatnich stron, która publikuje jakąś super okazyjną. Tym razem mlecznepodróże się wykazały i to do nich ktoś napisał, że znalazł glitcha. opłaca się śledzić klka stron na raz. Ja osobiście 'specjalizuję' się w ofertach Wizzaira i Ryianaira, często latam dzięki temu ze znajomymi po Europie za śmiesznie niskie kwoty.

Co do szaleństwa które się zadziało w ten weekend i z tego co widzę oferty są dostępne jeszcze dzisiaj, to trzeba się liczyć z tym, że trochę będzie zamieszania z rezerwacją (albo i nie, to nie jest reguła), ale w ten sposób już drugi raz kupuję bilety do NY i wszystko jest naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...