Skocz do zawartości

Dream Killers, Czyli Niemiłe Doświadczenia W Ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

paula jak poczytasz forum o wizach k-1,przygotujesz sie to tego to TY tez nie dlugo napiszesz ze lecisz

ja tez Ci zazdroszcze ,ze masz kogos,ze ktos czeka na Ciebie i czeka rodzina Twojego chlopaka :)

z mila checia wymienil bym to na wize z Toba :)

ps bo nie masz zakazu wjazdu,wize dostaniesz czy to turystyczna -narzeczesnka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na turystyczna to juz chyba szans nie ma :(

ps bo nie masz zakazu wjazdu,wize dostaniesz czy to turystyczna -narzeczesnka

:)

zakazu nie mam, na odmowie jest zaznaczone art. 214b, wiec raczej nie :P A mogą w ogole cos takiego zrobic, ze daja odmowe na art. 214b, a tak naprawde wlepiają bana? Kurde bo ja jak odchodzilam z okienka to pani 'z usmiechem' zadałam pytanie 'Why do you make problems for couples'. Taki spontaniczny 'wyczyn' xD

ja tez Ci zazdroszcze ,ze masz kogos,ze ktos czeka na Ciebie i czeka rodzina Twojego chlopaka :)

z mila checia wymienil bym to na wize z Toba :)

Nigdy nie wiesz co się zdarzy jutro. :) Ja swojego chłopaka poznałam zupełnie przez przypadek, na stronie internetowej, którą też znalazłam przez przypadek :P A on był pierwszą osobą która do mnie napisała. Tak, więc nigdy nic nie wiadomo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę 12 grudnia :) WRO-MUC-LAX. Ponowie pytanie czy ktos może leci jeszcze? ;)

Paula teraz jest duża szansa, że bardzo szybko skończycie proces! Mi wszystko od wysłania dokumentów do wywiadu zajęło niecałe 4 miesiące! To na prawdę bardzo szybko. No plus 3 tyg prawie czekanie na wylot, ale to juz bez stresu o cokolwiek :P Jeszcze wiem, że kilka dni przede mną miała wywiad dziewczyna, która z całym procesem uwinęła się jeszcze o kilka dni szybciej ode mnie. Później wysyłali i wcześniej mieli wywiad :P

Tak jak mówi sly, poczytaj forum dokładnie, poczytaj quides na visajourney.com (ale nie czytaj za duzo o przypadkach ludzi z filipin, bo ja sie naczytałam a potem panikowałam) i dasz radę.

Aha, i ja tez miałam wczesniej odmowę B2 i po rozmowie też pytałam konsula, czy na pewno nic sie nie da zrobic tip. jeszcze go meczyłam troche i nie ma to zadnego wpływu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...