Skocz do zawartości

Dream Killers, Czyli Niemiłe Doświadczenia W Ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wow, to rzeczywiscie zostałas okropnie potraktowana.

Jak ja starałam sie o wize B2 tez mówiłam, że chce odwiedzic chłopaka (mówimy prawde przecież). Miałam duzo pytań, na kazde mogłam odpoiwiedzieć. Jak dostałam odmowę, to pan konsul jeszcze ze mna normalnie dyskutował kiedy to tym razem ja zadawałam pytania :P Wiec generalnie nie powiem, ze zostałam potraktowana źle.

A to, ze ktos mówi, ze jedzie odwiedzić chłoapka/dziewczynę wcale nie wiąże sie z odmową. Sa osoby, które wize dostają własnie mówiąc prawdę. Odmowa zalezy od wielu innych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=GvjZubLibKo#t=48

Teraz już wiem dlaczego nie dostałam promesy na 10 lat tylko na rok... ukończyłam tylko akademie, a nie uniwerek, cholera :huh:

Paula, która to ta Pani konsul? Branka?

Kiedyś uniwersytet medyczny był akademia. Nie był taki kiepski. Jest też AGH. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to rzeczywiscie zostałas okropnie potraktowana.

Jak ja starałam sie o wize B2 tez mówiłam, że chce odwiedzic chłopaka (mówimy prawde przecież). Miałam duzo pytań, na kazde mogłam odpoiwiedzieć. Jak dostałam odmowę, to pan konsul jeszcze ze mna normalnie dyskutował kiedy to tym razem ja zadawałam pytania :P Wiec generalnie nie powiem, ze zostałam potraktowana źle.

A to, ze ktos mówi, ze jedzie odwiedzić chłoapka/dziewczynę wcale nie wiąże sie z odmową. Sa osoby, które wize dostają własnie mówiąc prawdę. Odmowa zalezy od wielu innych czynników.

Chyba najbardziej od konsula....szkoda ludzi, ktorzy maja naprawde szczere intencje. Chcesz powiedziec prawde, chcesz wrocic i nie daja Ci szansy... A z drugiej strony mamy kombinatorow... ech, szkoda mowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...