Jump to content

Czy Znajomość Chińskiego Zagwarantuje Mi Prace W Usa?


redbull1996

Recommended Posts

Witam.Mam 17 lat.W przyszłości chciałbym wyjechać do Usa.Czy znajomość języka chińskiego oraz kilku innych takich jak hiszpański i niemiecki zagwarantują mi dogodne życie w stanach.Proszę was także o rade jakie studia mam skończyć żeby w miarę dobrze zarabiać.Nie mam talentu do przedmiotów ścisłych,praca prawnika lub lekarza odpada chodzi mi tylko o te kierunki związane z językami obcymi.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie.

znajomosc chinskiego nie zagwarantuje Ci zycia w usa....przynajmniej na dzien dzisiejszy.....

natomiast znajomosc chinskiego i angielskiego moze w...... 75% zagwarantowac Ci prace np w Hong Kongu czy Singapurze....[cos o tym wiem]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma szans. Znajomość nawet kilku języków nie da Ci tego co Ci jest potrzebne do pracy w USA a więc stałego pobytu z pozwoleniem na pracę .W USA są setki tysięcy chińczyków z Amerykańskim obywatelstwem którzy doskonale dają sobie radę z j.chińskim. Również ,nie ma kierunku studiów które zagwarantują Ci możliwość stałego pobytu w USA.

To samo dot.j.hiszpańskiego . Masa ludzi z paszportami amerykańskimi zna ten język. Jeżeli chodzi o niemiecki to również Niemców tu nie brakuje choć język ten nie jest słyszalny i używany w USA.

Link to comment
Share on other sites

Drogi redbull1996,

Zaden zawod/zadne skonczone studia nie daja 100% gwarancji na wyjazd na stale do USA. Niemniej jednak, ucz sie porzadnie jezykow ktore tu wypisales a najprawdopodobniej bedziesz mial bardzo dobre zycie w Europie :) Jak juz bedziesz mial wiedze i doswiadczenie, to nikt Ci nie zabroni aplikowac gdzie tylko chcesz. Jak juz bedziesz na studiach to wyjedz na Work&Travel do USA - wtedy tez sam ocenisz czy Ci sie tu, w USA, spodoba.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...