Skocz do zawartości

Czy Znajomość Chińskiego Zagwarantuje Mi Prace W Usa?


redbull1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 17 lat.W przyszłości chciałbym wyjechać do Usa.Czy znajomość języka chińskiego oraz kilku innych takich jak hiszpański i niemiecki zagwarantują mi dogodne życie w stanach.Proszę was także o rade jakie studia mam skończyć żeby w miarę dobrze zarabiać.Nie mam talentu do przedmiotów ścisłych,praca prawnika lub lekarza odpada chodzi mi tylko o te kierunki związane z językami obcymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Znajomość nawet kilku języków nie da Ci tego co Ci jest potrzebne do pracy w USA a więc stałego pobytu z pozwoleniem na pracę .W USA są setki tysięcy chińczyków z Amerykańskim obywatelstwem którzy doskonale dają sobie radę z j.chińskim. Również ,nie ma kierunku studiów które zagwarantują Ci możliwość stałego pobytu w USA.

To samo dot.j.hiszpańskiego . Masa ludzi z paszportami amerykańskimi zna ten język. Jeżeli chodzi o niemiecki to również Niemców tu nie brakuje choć język ten nie jest słyszalny i używany w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi redbull1996,

Zaden zawod/zadne skonczone studia nie daja 100% gwarancji na wyjazd na stale do USA. Niemniej jednak, ucz sie porzadnie jezykow ktore tu wypisales a najprawdopodobniej bedziesz mial bardzo dobre zycie w Europie :) Jak juz bedziesz mial wiedze i doswiadczenie, to nikt Ci nie zabroni aplikowac gdzie tylko chcesz. Jak juz bedziesz na studiach to wyjedz na Work&Travel do USA - wtedy tez sam ocenisz czy Ci sie tu, w USA, spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...