Skocz do zawartości

Nauka Jezyka Polskiego


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, moj maz ma szczery zamiar nauczyc sie przynajmniej podstaw jezyka polskiego. Ja okazuje sie byc marnym nauczycielem, wiec wole poslac go na jakis kurs. W Polsce popularne sa prywatne szkoly jezykowe, czy tutaj takze? I czy mozecie cos polecic w okolicach Portland, OR lub Vancouver, WA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

PCC gdzie uczy moja kolezanka badz szkola jezyka dla doroslych przy PLBA.

www.portlandpolonia.org

A do meza mow tylko polsku. Nauczy sie piorunem.

na pewno bedzie bardzo zadowolony.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Hej, moj maz ma szczery zamiar nauczyc sie przynajmniej podstaw jezyka polskiego. Ja okazuje sie byc marnym nauczycielem, wiec wole poslac go na jakis kurs. W Polsce popularne sa prywatne szkoly jezykowe, czy tutaj takze? I czy mozecie cos polecic w okolicach Portland, OR lub Vancouver, WA?

co prawda, drugi moj zawod to wychowanie przeszkolne ;) ale doswiadczenie z doroslymi tez mam.. ;).

A swoja droga Sara, niebawem bede bywac w Portland..wiec moze kawka i ciacho..? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialam ta oferte, ale to jest nauka 1-1, maz wolaby nauke w wiekszym gronie :)

PCC gdzie uczy moja kolezanka badz szkola jezyka dla doroslych przy PLBA.

www.portlandpolonia.org

A do meza mow tylko polsku. Nauczy sie piorunem.

dzieki, sprawdze te opcje :)

co prawda, drugi moj zawod to wychowanie przeszkolne ;) ale doswiadczenie z doroslymi tez mam.. ;).

A swoja droga Sara, niebawem bede bywac w Portland..wiec moze kawka i ciacho..? ;)

bardzo chetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...