Skocz do zawartości

Polonez Travel Service


Jolusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moja paczka idzie do Niemiec juz dwa miesiace.Dzwonilam,dowiadywalam sie i kazali czekac,bo beda dzwonic do odbiorcy.dziwne jest to,ze mozna wyslac paczke do Niemiec,a oni nie maja tam zadnych magazynow,tylko z Polski wioza.Poczekam do konca tygodnia i znow bede atakowac telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz korzystałem i też nie było problemów, paczka przyszła na czas i nie była nawet otwierana na cle. Pewnie dlatego, że wyglądała tak, że jak by ją ktoś otworzył to już by jej nie zamknął :P Stary karton, dużo taśmy, a w środku tyle napchane, że tego pudła prostopadłościanem już nazwać nie można było :P Może to dobra metoda na zniechęcenie celników do otwarcia paczki :P Ale to też zależy co się w niej znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

niestety paczki w ostatnim czasie nagminnie są zatrzymywane i clone, mało tego nie sa clone paczki handlowe tylko paczki z prezentami na przykład sweter i bluz ka i już cło, a Polonez wszedł w układ w polsce z agencją celną colex i co robia z kazdej przesyłki postanawiaja zatrzymac kilkanascie do kilkudziesieciu paczek a po co a po top ze wowczas od odbiorcy towaru firma colec pobiera rozne opłaty w kwocie około 100$ i wszyscy się ciesza poza odbiorcą,

colex sie cieszy bo ma na pensje dla pracownikow a polonez sie cieszy bo pozbył się problemu z dostawa towaru

teraz odbiorca towaru bez wzgledu gdzie mieszka musi przebyc droge kuluset kilometrow i pozaltwiac sprawy malo tego sam ma sobie odebrac paczkę a polonez przecież wzioł juz opłatę

Gratuluje pomysłu i nieuczciwosci Polonez service parcel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...