Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Jakie Nalepiej Wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram sie na pół roku do stanow , chce sie ubezpieczyc gdyz zawsze lepiej miec na wrazie W. Czy mozecie mi cos poleci,ktos mial jakies doswiadczenia z ktoryms z ubezpieczycieli ? slyszalam ze Warta polecanym, a co z innymi ? dziekuje

Sa drozsze I tansze opcje I ubezpieczenia. Zwroc uwage co pokrywaja I w jaki sposob. Ja mialam do czynienia z takim, ktore kazalo mi pokryc 100% kosztow leczenia a po powrocie do Polski rozliczaja sie z Toba, co nie jest idealnie bo koszty leczenia w usa sa nieporownywalne z Polskimi szczegolnie jesli trzeba wylozyc z wlasnej kieszeni! Zapoznaj sie z polisa, co ona pokrywa, w jakim procencie I kiedy (po powroccie do kraju? Czy tez na miejscu?) I czy mozesz ktorzystac z uslug jakiegokolwiek lekarza czy tylko wskazanego przez nich (wtedy sprawa wyglada gorzej bo najblizszy lekarz jakiego ci wskarza moze byc oddalony 50mil od miejsca twojego pobytu (oczywiscie firmy ci tego nie powiedza jak jestes jeszcze w PL!) a wtedy na narzekanie na ubezpieczyciela bedzie juz za pozno. Moim zdaniem to wszyscy ci ubezpieczyciele w Polsce to jeden wielki przekret! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ubezpieczenie na 60,000 € dot. kosztów leczenia, pobytu w szpitalu, transportu do niego itd. (osobno) jest coś warte? Szczególnie, jeśli chodzi o jakieś większe wypadki (odpukać) bo na małe urazy to jest chyba kwota wystarczająca.

Taka kwota na wieksze wypadki to dosyc malo, szczegolnie jesli jest to operacja. Na srednie wypadki powinno wystarczyc.

http://www.hcup-us.ahrq.gov/reports/statbriefs/sb181-Hospital-Costs-United-States-2012.pdf

http://www.beckershospitalreview.com/finance/average-cost-per-inpatient-day-across-50-states.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...