Jump to content

Leki Na Recepte W Bagazu


Recommended Posts

Guest Violonczela
Posted

Jak to jest z lekami na recepte w bagazu? Trzeba miec jakis specjalny papierek na nie czy jak?

ja przewozilam leki w bagazu rejestrowym, bez zadnej recepty

Posted

ja przewozilam leki w bagazu rejestrowym, bez zadnej recepty

tez tak mysle, ze lepiej. Wsadzic do walizki i nikt nie bedzie grzebal.

Guest Violonczela
Posted

kazdy robi jak uwaza :) pod czas kontroli moze pasc pytanie :) o recepte bo tak jest w przepisach :)

no ale co mialam wziac, w sytuacji kiedy leki wykupywalam w PL.., bo nie rozumiem...

Posted

recepta starczy :)

Starczy to jest uwiad. Jeśli masz w bagażu polskie leki to recepta na nie została w polskiej aptece.

edit: jeżeli to nie jest zapas na kilka miesiecy to nikt sie nie przyczepi.

Guest Violonczela
Posted

Starczy to jest uwiad. Jeśli masz w bagażu polskie leki to recepta na nie została w polskiej aptece.

edit: jeżeli to nie jest zapas na kilka miesiecy to nikt sie nie przyczepi.

ja mialam zapas na 6 miesiecy..lek musze brak kazdego dnia, tak wiec mialam spory pakunek. Akurat w moim przypadku nic nie zostalo naruszone…;)

Posted

Tez wiozlam leki na recepte w bagazu rejestrowym. Zapas na ok 6 miesiecy. Na wszelki wypadek zanim wykupilam lekarstwa w Polsce, zrobilam kopie recept i mialam w torebce. Ale nie bylo zadnych problemow. Teraz jak polece w kwietniu, to tez jak bede wracac bede miala znowu zapas na pol roku.

Pozdrawiam

Posted

Linie lotnicze najczęściej sugerują, żeby przewozić leki w bagazu podręcznym. Z moimi lekami jest jeszcze taka faza, że są w formie płynnej po 100/150ml, więc lecąc gdzieś na 2 tygodnie miałam ze sobą 14 buteleczek płynu + tabletek od cholery (mam chorobę przewlekłą). Zawsze to wożę w bagażu podręcznym i nigdy nikt nawet nic nie mruknął na ten temat, a latam w miarę często.Zawsze mam stracha na securitas , bo nigdy nie wożę ze sobą recept ani niczego podobnego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...