krowa12 Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 Jak to jest z lekami na recepte w bagazu? Trzeba miec jakis specjalny papierek na nie czy jak?
Guest Violonczela Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 Jak to jest z lekami na recepte w bagazu? Trzeba miec jakis specjalny papierek na nie czy jak? ja przewozilam leki w bagazu rejestrowym, bez zadnej recepty
krowa12 Posted March 12, 2014 Author Report Posted March 12, 2014 ja przewozilam leki w bagazu rejestrowym, bez zadnej recepty tez tak mysle, ze lepiej. Wsadzic do walizki i nikt nie bedzie grzebal.
sly6 Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 kazdy robi jak uwaza pod czas kontroli moze pasc pytanie o recepte bo tak jest w przepisach
Guest Violonczela Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 kazdy robi jak uwaza pod czas kontroli moze pasc pytanie o recepte bo tak jest w przepisach no ale co mialam wziac, w sytuacji kiedy leki wykupywalam w PL.., bo nie rozumiem...
andyopole Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 recepta starczy Starczy to jest uwiad. Jeśli masz w bagażu polskie leki to recepta na nie została w polskiej aptece.edit: jeżeli to nie jest zapas na kilka miesiecy to nikt sie nie przyczepi.
Guest Violonczela Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 Starczy to jest uwiad. Jeśli masz w bagażu polskie leki to recepta na nie została w polskiej aptece. edit: jeżeli to nie jest zapas na kilka miesiecy to nikt sie nie przyczepi. ja mialam zapas na 6 miesiecy..lek musze brak kazdego dnia, tak wiec mialam spory pakunek. Akurat w moim przypadku nic nie zostalo naruszone…
tinki Posted March 12, 2014 Report Posted March 12, 2014 Tez wiozlam leki na recepte w bagazu rejestrowym. Zapas na ok 6 miesiecy. Na wszelki wypadek zanim wykupilam lekarstwa w Polsce, zrobilam kopie recept i mialam w torebce. Ale nie bylo zadnych problemow. Teraz jak polece w kwietniu, to tez jak bede wracac bede miala znowu zapas na pol roku. Pozdrawiam
Christina Posted March 15, 2014 Report Posted March 15, 2014 Linie lotnicze najczęściej sugerują, żeby przewozić leki w bagazu podręcznym. Z moimi lekami jest jeszcze taka faza, że są w formie płynnej po 100/150ml, więc lecąc gdzieś na 2 tygodnie miałam ze sobą 14 buteleczek płynu + tabletek od cholery (mam chorobę przewlekłą). Zawsze to wożę w bagażu podręcznym i nigdy nikt nawet nic nie mruknął na ten temat, a latam w miarę często.Zawsze mam stracha na securitas , bo nigdy nie wożę ze sobą recept ani niczego podobnego.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.