Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witajcie:)

2 maja tego roku przeprowadzam się na stałe do USA. Mam w związku z tym pytanie dotyczące bagaży. Czy mam prawo wziąć wiekszą ilość walizek do samolotu bez dodatkowej opłaty?

Posted

kiedys byla taka mozliwosc ,byly takie sprzedawane bilety dla osob lecacych na pobyt staly :)

teraz w zaleznosci od danej linii lotniczej i zasad .

zapoznaj sie z tym dobrze :)

Posted

kiedys byla taka mozliwosc ,byly takie sprzedawane bilety dla osob lecacych na pobyt staly :)

teraz w zaleznosci od danej linii lotniczej i zasad .

zapoznaj sie z tym dobrze :)

ok, dzięki:) a orientujesz się może jak będzie wygladało moje przekroczenie granicy w USA? Mam na myśli całą procedurę. Wracam z mężem (obywatelem USA). O co będą pytać i czy w ogóle powinnam się do tego jakoś przygotować?

Posted

Witajcie:)

2 maja tego roku przeprowadzam się na stałe do USA. Mam w związku z tym pytanie dotyczące bagaży. Czy mam prawo wziąć wiekszą ilość walizek do samolotu bez dodatkowej opłaty?

Nie. Linii nie interesuje cel w jakim lecisz, ich interesuja pieniądze.

Posted

Przejdziesz specjalną odprawę .O nic nie będą pytać .Sprawdzą dokumenty i pobiorą odciski.

Nie ma znaczenia ,że lecisz na stałe .Obowiązuje Cię limit bagażu taki sam jak dla wszystkich.Możesz dokupić dodatkowy bagaż praktycznie nawet kilka sztuk.Za każdy oczywiście trzeba zapłacić.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...