Skocz do zawartości

Pierwszy Dzień W Stanach Z Gc


Gość miqhs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to i ja się podepnę pod temat - te hostele, motele - przez booking com czy podobne czy dopiero na miejscu?

przeglądałem oferty przez airbnb i niektóre wydają się tak dobre że aż nie możliwe - nie chcę wtopić w jakiś wirtualny apartament z widokiem na central park za 1k miesięcznie

Ciężko też zgadnąć co zawiera dana okolica - w tak dużym obszarze jak NY i okolice - wynająć coś dla rodziny z małym dzieckiem w centrum portorykańskiej "dzielnicy" - BRRRR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło, a u Ciebie same nogi :)

Musimy lecieć do NY (odebrać SSN) ale docelowo CA, nie zamierzam więcej w życiu odśnieżać!

Mam problem bo ceny lotów się zmieniają dzień w dzień...na wyższe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło, a u Ciebie same nogi :)

Musimy lecieć do NY (odebrać SSN) ale docelowo CA, nie zamierzam więcej w życiu odśnieżać!

Mam problem bo ceny lotów się zmieniają dzień w dzień...na wyższe :/

Ha ha, też marzę o cieple i ładnej pogodzie przez cały rok :)

Przyjdzie pora i na moją fotkę, mam nadzieję..

Jeśli chodzi o loty to rzeczywiście chyba musicie kupować już albo czekać na jakąś okazję, choć to ryzykowne,

bo do po wakacjach raczej już nie stanieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam lot z noclegiem w Rzymie, nawet się zastanawiam bo mój Junior zawsze marzył, żeby zobaczyć to miasto. Chyba z powodu jakiejś gierki albo Asteriksa :) Całość wychodzi za 5300PLN więc całkiem nieźle.

Ja wiem tomey, czekasz aż sobie trzaśniesz fotę nad basenem w CA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam lot z noclegiem w Rzymie, nawet się zastanawiam bo mój Junior zawsze marzył, żeby zobaczyć to miasto. Chyba z powodu jakiejś gierki albo Asteriksa :) Całość wychodzi za 5300PLN więc całkiem nieźle.

Ja wiem tomey, czekasz aż sobie trzaśniesz fotę nad basenem w CA :P

Duzo nas bedzie w tej Kalifornii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...