Jump to content

Pierwszy Dzień W Stanach Z Gc


Guest miqhs

Recommended Posts

Guest miqhs

Jesteśmy już po wizycie w ambasadzie i badaniach, ale wciąż nie wiemy, jak się zorganizować. Na forum jest sporo informacji, ale czy ktoś z was może mi powiedzieć, jak sobie załatwić nocleg w Stanach będąc jeszcze w Polsce? Lecimy we trójkę z 10 latkiem, więc nie ma opcji nocowania byle gdzie, bo to dla synka i tak dość spory stres cała akcja USA. Większość wpisów na forum jest na zasadzie "wyjeżdżam" a reszta "jestem w USA". Brakuje mi informacji pomiędzy, chociaż oczywiście wszyscy sobie jakoś radzą.

Szczególnie zależy mi na wpisach osób z dzieciaczkami, bo sami to byśmy się ogarnęli. Mamy znajomego obok NY ale jakoś głupio mi się do niego zwalić całą rodziną.

Any help more than welcome :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

albo moze airbnb? tam jest duzo ofert wynajmu longterm

Rowniez polecam airbnb. Z polski ciezko wam bedzie cos wynajac na dlugi czas bez wczesnego ogladania wiec wynajmijcie sobie cos na miesiac z airbnb i w tym czasie szukajcie mieszkania na dluzej

Link to comment
Share on other sites

A Z ubezpieczeniem samochodu bez SSN nie będzie żadnego problemu? Będzie jakaś różnica w stawkach?

btw. Wyczytałem że głównymi dokumentami potrzebnymi do ubezpieczenia jest prawo jazdy i karta kredytowa. Z karta kredytową też nie będzie problemu bez SSN? Możecie polecić jakieś towarzystwa ubezpieczeniowe i banki przyjazne nowym imigrantom?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...