Skocz do zawartości

Pierwszy Dzień W Stanach Z Gc


Gość miqhs

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ,

dalej szukasz lotów? właśnie Lufa przesłała mi promocje na loty do USA może coś znajdziesz :

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/pl/topoffers/application?l=pl&specialid=12032&nodeid=1886169518&WT.mc_id=NLemail_lhcom_PL_pl

Co do kart, tak jak KaeR napisał pierwszy rok leciałem na debetówce. ALE... założyłem sobie w BoA secured credit card czyli musiałem na poczatek wpłacic coś kasy i moge kożystać tylko z tego co wpłąciłem (ja wpłąciłem $700) to ma udowodnic im że spłącam regularnie itd i w lipcu minie rok ja to xzałożyłem wiec juz niedługo powinnui mi zaoferowac normalna karte. Cały czas capitol one przesyłą mi propozycje kart albo Discovery ale po co mi ich tyle ... kto to bedzie spłącał :P

No i na 99% jestem pewny że trzeba ssn do załozenia konta w BoA!\

haha co do pogody to się zgodzę, Ja tez juz miałem dość zimy! tutaj w CA w grudniu kompałem sie w basenie na powietrzu :)

Szybko sie zaaklimatyzujesz, choc powiem szczerze że ja miałem problemy z jazda samochodem tzn w polsce jezdzimy szybko, na swiatłach nikt się nie obija tylko rusza a TU !!!!! każdy ma czas! ileż ja to razy kląłem ahhhh No i co do prędkości to tez mnie dziwiło że ludzie w superszybkich samochodach prawym pasem 70 mil na godzine a ja moim starym camry ich mijałem, do czasu.... jak dostałem mandat hahaha

pozdrawiam

barbek82 - jak bede jakoś w San Diego w odwiedzinach mojej dziewczyny rodziców to napisze może na piwo wyskoczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do NY to ja bym poczekała na szaloną środę LOT - dzisiaj było Chicago, za tydzień może być NYC - wtedy bilet za 1900,- można miec

Z Krakowa do US tanio lata Norwegian. Loty przez Sztokholm, w tym momencie w sierpnu mozna leciec do NY za 300 funtow. Do LA tez sa tanie strasznie - az sie zastanwaiam dlaczego takie tanie. Teraz na pazdziernik mozna kupic bilety z KRK do LA ponizej 300 funtow. Moze ceny takie tanie bo to Dreamliner lata?

https://www.norwegian.com/uk/flight/select-flight/?D_City=KRK&A_City=JFK&TripType=1&D_SelectedDay=27&D_Day=27&D_Month=201408&R_Day=01&R_Month=201408&dFare=300&AgreementCodeFK=-1&CurrencyCode=GBP&rnd=91188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ,

dalej szukasz lotów? właśnie Lufa przesłała mi promocje na loty do USA może coś znajdziesz :

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/pl/topoffers/application?l=pl&specialid=12032&nodeid=1886169518&WT.mc_id=NLemail_lhcom_PL_pl

Co do kart, tak jak KaeR napisał pierwszy rok leciałem na debetówce. ALE... założyłem sobie w BoA secured credit card czyli musiałem na poczatek wpłacic coś kasy i moge kożystać tylko z tego co wpłąciłem (ja wpłąciłem $700) to ma udowodnic im że spłącam regularnie itd i w lipcu minie rok ja to xzałożyłem wiec juz niedługo powinnui mi zaoferowac normalna karte. Cały czas capitol one przesyłą mi propozycje kart albo Discovery ale po co mi ich tyle ... kto to bedzie spłącał :P

No i na 99% jestem pewny że trzeba ssn do załozenia konta w BoA!\

haha co do pogody to się zgodzę, Ja tez juz miałem dość zimy! tutaj w CA w grudniu kompałem sie w basenie na powietrzu :)

Szybko sie zaaklimatyzujesz, choc powiem szczerze że ja miałem problemy z jazda samochodem tzn w polsce jezdzimy szybko, na swiatłach nikt się nie obija tylko rusza a TU !!!!! każdy ma czas! ileż ja to razy kląłem ahhhh No i co do prędkości to tez mnie dziwiło że ludzie w superszybkich samochodach prawym pasem 70 mil na godzine a ja moim starym camry ich mijałem, do czasu.... jak dostałem mandat hahaha

pozdrawiam

barbek82 - jak bede jakoś w San Diego w odwiedzinach mojej dziewczyny rodziców to napisze może na piwo wyskoczymy :)

Kupiłam już LOT do NY bo tam się zatrzymujemy w drodze do CA. W BoA oczywiście trzeba mieć SSN, pierwsze dane na formularzu o które proszą.

Dzięki za info, fajnie poczytać a o samochodzie i prędkości to ja jeżdżę w miarę wolno, to mój mąż się załamał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam już LOT do NY bo tam się zatrzymujemy w drodze do CA. W BoA oczywiście trzeba mieć SSN, pierwsze dane na formularzu o które proszą.

Bylem z ludzmi w oddzialach BoA i zakladali konta bez SSN. Nie mieli podstaw do jego otrzymania, a gdzies pieniadze musieli trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na strone i sa rozne metody weryfikacji. Jak sie nie ma SSN, mozna uzyc ITN, debit i credit card. Tu nie chodzi o SSN tylko o mozliwosc potwierdzenia Waszej tozsamosci. W oddziale banku wystarczyly dwa dokumenty tozsamosci jak dobrze pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się po co wam prawo jazdy międzynarodowe, przecież bez problemu można wynajmować samochód i jeździć na naszym polskim prawku. Kiedyś pamietam jak facet w wypożyczalni miał książeczkę ze zdjęciami praw jazdy z całego świata, zobaczył moje, spojrzał w poradnik i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...