Skocz do zawartości

Pierwszy Dzień W Stanach Z Gc


Gość miqhs

Rekomendowane odpowiedzi

U nas nie chcieli bez SSN. Przy okazji mam takie pytanie. Te nasze SSNy to takie podłużne kartki, czy mam to sobie wyciąć i zafoliować czy jak?

The USCIS, in its Handbook for Employers (page 14) states that a laminated Social Security card is not acceptable to document employment authorization, if the card states "not valid if laminated."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O widzicie, dobrze wiedzieć. Jakoś byłam przekonana, że one są plastikowe. Next week idę zdawać prawko. Brrrr

Jak to sie mowi? Szerokich drog zycze? Hmm tak czy inaczej powodzonka! Po jazdach na polskich drogach to tylko slepy by nie zdal. W USA to najczesciej formalnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takich co zdawali po cztery razy... B) I nie zdali!

No ale po polskich drogach chyba wcześniej nie jeździli. Jesli ktoś przejdzie przez egzamin w PL i sobie trochę pojeździ, po tych naszych drogach wsród tych naszych kulturalnych kierowców to chyba nie mozna oblac. No chyba, ze na sile " polskim " sposobem sie na egzaminie jeździ. :) (Ja tu o teori nie mowię )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po polskich drogach chyba wcześniej nie jeździli. Jesli ktoś przejdzie przez egzamin w PL i sobie trochę pojeździ, po tych naszych drogach wsród tych naszych kulturalnych kierowców to chyba nie mozna oblac. No chyba, ze na sile " polskim " sposobem sie na egzaminie jeździ. :) (Ja tu o teori nie mowię )

mam na mysli właśnie egzamin z teorii. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszłam dobry trening w Warszawie, ale jakiekolwiek egzaminy budzą mój wstręt :) Byłam w szoku, że tak mało znaków a jakoś sobie wszyscy radzą. I podoba mi się rozwiązanie na skrzyżowaniach równorzędnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...