Skocz do zawartości

Ulubione Produkty Spożywcze W Usa.


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musze kupowac dwa kartony serdnio co 4-5 dni (dla mnie pelnotluste, a dla meza odtluszczone), bo ja mleko leje do smoothies, do platkow snaidaniowych, do kawy (moja kawa to pol szklanki kawy i pol mleka:D) i czasem do sosów i surówek ...



zajrzalam dzisiaj jeszcze raz do fresh market, ale znowu wyszlam porazona cenami:/

Ja wczoraj znalazlam jedyny organiczny sklep w miescie, a poniewaz jest jedyny to z cenami poszli ostro. 12 malych jablek za 12 dolarow... Jakas sfermentowana herbata z nasionkami ok. $5... kilka plasterkow suszonego mango $9 no no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zadnego podobnego tematu nie znalazlam, wiec dopisze tutaj :P Jako, ze tutejszy chleb jest jednym z najmniej lubianych przeze mnie tutejszym produktow, zdecydowalam sie na zakup maszyny do chleba. Dzis sprobowalam, dokladnie sledzac przepis. No i chlebek nie wyrosl i zostala mi (nie najgorsza co prawda) plaskawa bulka :P Czy macie moze dobre, sprawdzone przepisy na chlebek? Brakuje mi strasznie chrupkiego polskiego :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnego podobnego tematu nie znalazlam, wiec dopisze tutaj :P Jako, ze tutejszy chleb jest jednym z najmniej lubianych przeze mnie tutejszym produktow, zdecydowalam sie na zakup maszyny do chleba. Dzis sprobowalam, dokladnie sledzac przepis. No i chlebek nie wyrosl i zostala mi (nie najgorsza co prawda) plaskawa bulka :P Czy macie moze dobre, sprawdzone przepisy na chlebek? Brakuje mi strasznie chrupkiego polskiego :<

już gdzieś to podawałam i to całkiem nie dawno

Co prawda nie do maszynki ale przepis bardzo polecam. Btw maszynki do chleba kiedyś uzywalam i mimo że robiłam wszelakie rodzaje z różnych przepisów żaden nie był zadowalający - no moze oprócz banana bread ale to bread tylko z nazwy ;) , wiec co tej pory nie rozumiem zachwytów nad tym urządzeniem.. ;P

Jezeli nie masz czasu lub nie chce Ci się piec, dość dobre chleby maja w Panera Bread ( Country albo Sourdough). Jeszcze kilka lat temu byli tylko w wielkich miastach ale teraz są praktycznie "na każdym rogu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...