Jump to content

Zielona Karta ,brak Matury

Recommended Posts

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Po roku odkładania pieniędzy planuję wystartować w przyszłorocznej loterii wizowej (jeśli się uda). Mam ukończone liceum lecz bez matury i wyuczony zawód. Czy nie mając zdanej matury kwalifikuję się do loterii ? Pytam ponieważ jeśli nie to szkoda mojego czasu , pieniędzy i nerwów. Wiem , że takich pytań / wątków są setki ,ale chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź w moim przypadku. Wielkie dzięki za odp. :-D

• Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Po roku odkładania pieniędzy planuję wystartować w przyszłorocznej loterii wizowej (jeśli się uda). Mam ukończone liceum lecz bez matury i wyuczony zawód. Czy nie mając zdanej matury kwalifikuję się do loterii ? Pytam ponieważ jeśli nie to szkoda mojego czasu , pieniędzy i nerwów. Wiem , że takich pytań / wątków są setki ,ale chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź w moim przypadku. Wielkie dzięki za odp. :-D

Konkretna odpowiedz na Twoje pytanie znajduje sie w setkach wątków

a jestes w tym roczniku gdzie byla szkola podstawowa 8 letnia?

tutaj byl chlopak myslal ze przejdzie bez matury i skonczyl szkole srednie lecz wyszlo nauki 11 lat a nie 12 lat :)

taka mala roznica a nic nie wyszlo z wiza..

• 4 weeks later...

Ten temat dobrze przewałkowany w wątku Loterii DV2013. Były telefony i były emaile i odpowiedź jest jednoznaczna - matura nie jest wymagana, wymagane jest skończenie szkoły średniej i łącznie 12 lat nauki

• 1 month later...

Witam, chciałbym zapytać w jakim stopniu ambasada sprawdza świadectwa. Wystarczy dostarczyć świadectwo ukończenia szkoły średniej bez matury czy sprawdzają wnikliwie to, czy uczęszczałem do tej szkoły ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...