Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zostałem wylosowany, ale to w sumie nawet i dobrze, bo za rok będę miał większą wiedzę, doświadczenie oraz oszczędności :) Wylosowanym gratuluje!


Szczerze mówiąc to pierwszy raz podszedłem do tego zupełnie obojętnie. Czym większa świadomość o amerykańskim rynku pracy tym mniej żal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

gratulacje dla wylosowanych a dla pozostalych powodzenie w DV2016

Ja sprawdzam dla szwagierki i ciagle mam Session timed out.

Tez sprawdzalem kilku osobom i za kazdym razem musialem czyscic dane magazynowane przez przegladarke.

franko dziekuje za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem info że chyba zostałem wylosowany ale nie wiem do końca: Ktoś podpowie ?

Dear ........................................................
You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2015 (October 1, 2014 to September 30, 2015). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please print out this letter and take it with you to your visa interview.

Case number: 2015EU00015XXX Jakie szanse ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem info że chyba zostałem wylosowany ale nie wiem do końca: Ktoś podpowie ?

Dear ........................................................

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2015 (October 1, 2014 to September 30, 2015). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please print out this letter and take it with you to your visa interview.

Case number: 2015EU000159XX Jakie szanse ???

Gratulacje. My z numerem lekko ponad 16XXX mieliśmy rozmowę w połowie lutego. Super, więc drukuj ten list :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie muszę się spieszyć ? Kiedy powinienem wysłać jakieś papiery ? albo inaczej, kiedy najpóźniej mam dosłać im te papiery ? Kiedy powinienem podejmować decyzję o wylocie i układaniu sobie życia w USA. Nie wiem jak to mam traktować, na razie jestem w lekkim zamotaniu, bo nie wiem co robić, niby mam dobrą robotę,ale w USA miał bym lepszą :) Mam siostrę w USA na nielegalu i kupę znajomych, mam tez wize turystyczną na 10 lat ( zostało mi 9 lat ), byłem 1 raz w USA w tamtym roku na 2 tyg i wróciłem w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...