Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam!

Udało się w drugiej probie((; 29XXX. Ale czy warto robic sobie nadzieje..?

Warto. Na lipiec tego roku są przewidziane numery do 32950 z zeszłorocznej DV 2014. Rozmowy w ambasadzie dla aktualnej edycji będą organizowane od października 2014 do września 2015. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miqhs

Czyli nie muszę się spieszyć ? Kiedy powinienem wysłać jakieś papiery ? albo inaczej, kiedy najpóźniej mam dosłać im te papiery ? Kiedy powinienem podejmować decyzję o wylocie i układaniu sobie życia w USA. Nie wiem jak to mam traktować, na razie jestem w lekkim zamotaniu, bo nie wiem co robić, niby mam dobrą robotę,ale w USA miał bym lepszą :) Mam siostrę w USA na nielegalu i kupę znajomych, mam tez wize turystyczną na 10 lat ( zostało mi 9 lat ), byłem 1 raz w USA w tamtym roku na 2 tyg i wróciłem w terminie.

Na razie się wyluzuj, jak już dojdziesz do siebie i podejmiesz stosowne decyzje, to wtedy się weź za pisanie papierów do KCC. Myśmy wysyłali jakoś w połowie czerwca, a potem było długo długo nic. Rozmowę wyznaczyli nam na styczeń (12XXX). Samo wysłanie papierów do KCC to jeszcze nadal nie jest ostateczna decyzja, koszty ponosi się dopiero podczas badań lekarskich i w ambasadzie. Sorry za spam - pomagam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...