Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nieno mam tam dużą część rodziny między innymi babcię ale no ona trochę mniej się zna :P dlatego też mi tak zależy wyjechać bo mam do kogo i wszyscy mi pomagają:P ale chciałbym już wstępnie wiedzieć kiedy się spodziewać rozmowy :D no może coś się dowiem i dam znać czy email coś daję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moglby ktos wyjasnic jak sie ma liczba wylosowanych osob do limitu wiz na dany kraj. Limit ten wynosi max. 3500 wiz na dany kraj

W DV-2015 wylosowano tylko 961 osob z Polski a np. Ukraina wylosowala 4600 wiz, Moldawia 2800, Armenia 2000 wiz

czy liczba osob wylosowanych zalezy od tego ile osob wyslalo zgloszenie czy jakies inne czynniki sa brane pod uwage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos wyjasnic jak sie ma liczba wylosowanych osob do limitu wiz na dany kraj. Limit ten wynosi max. 3500 wiz na dany kraj

W DV-2015 wylosowano tylko 961 osob z Polski a np. Ukraina wylosowala 4600 wiz, Moldawia 2800, Armenia 2000 wiz

czy liczba osob wylosowanych zalezy od tego ile osob wyslalo zgloszenie czy jakies inne czynniki sa brane pod uwage ?

juz probowalam kiedys to zrozumiec i sie troche wyjasnilo. a wiec wyglada to tak:

- duzo wiecej osob jest wylosowanych w loterii niz liczba mozliwych do przyznania wiz (globalnie zostaje ponad 100 tys osob wylosowanych na 55 tys dostepnych wiz)

- kazdy kraj ma dana liczbe wiz do rozdania (wiz jest 55k ale Polska moze przyznac tylko 800 sztuk na przyklad)

- wszystko zalezy jaki ma sie numerek i czy juz wizy na dany region i kraj zostaly wyczerpane (majac numer 40xxx mozna nie byc zaproszonym na rozmowe bo swoje wizy odebralo juz 800 Polakow ktorzy w losowaniu mieli nizszy numer niz Twoj)

- a zeby bylo jeszcze bardziej skomplikowanie, to kazdy region swiata ma swoja numeracje i na przyklad numery dla europy moga zatrzymac sie na numerze 40100 i majac numer wyzszy mozna juz nie byc zaproszonym na rozmowe

niech mnie ktos poprawi jak sie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kazdy kraj ma dana liczbe wiz do rozdania (wiz jest 55k ale Polska moze przyznac tylko 800 sztuk na przyklad)

Pozostale kwestie rozumien tzn. ze losuja 100 tys. osob itd.

Tylko probuje zrozumiec skad sie ta liczba 961 wziela. Czy akurat tak sie zdarzylo ze komputer tylko tyle osob wylosowal. Czy np. byl tak zaprogramowany ze np. dla Polski max. 1000 osob, czy jeszcze jakies inne kryteria. I z tego co widac z roku na rok coraz mniej osob wylosowanych

DV-2013 wylosowano 2038 osob

DV-2014 wylosowano 1552 osob

DV-2015 wylosowano 961 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...