Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Numer jest podany na tej stronie, co pisze o twoim wylosowaniu. :) Może poczekaj jeszcze chwilę, listy powinny być wysłane na dniach (w poprzednim miesiącu był to 23).

W e-mailu nie dostaniesz daty Twojego inteview, jedynie informację że na stronie https://www.dvlottery.state.gov/esc/(S(csnbjtxrny0gvbkkiyztwqke))/default.aspx po zalogowaniu będzie pisać więcej szczegółów. :) Możesz zamiast swojej poczty sprawdzać na tej stronie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale niektórzy pisali że mają numer 11xxxx i nadal nie mają terminu no ja mam 30xxxx więc tak patrzałem to liczę na marzec, kwiecień chociaż wolałbym szybciej już sam nie wiem czy jest sens dzwonić czy wciąż czekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale niektórzy pisali że mają numer 11xxxx i nadal nie mają terminu no ja mam 30xxxx więc tak patrzałem to liczę na marzec, kwiecień chociaż wolałbym szybciej już sam nie wiem czy jest sens dzwonić czy wciąż czekać :P

Ja mam 4XXX , DS260 złożony 18 czerwca i na rozmowę na razie mnie jeszcze nie zaprosili. Na grudzień raczej się nie załapię więc może styczeń, to tak myślę że 30xxx to się raczej na kwiecień może nie załapać. Jeżeli w ogóle to może na sierpień - wrzesień. Sorry ale tak chyba jakoś w poprzedniej loterii było. Ludzie z numerami ok 32xxx czekali do ostatniej chwili na zaproszenie, niektórzy bezskutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja patrząc na biuletyny itp. z poprzednich lat to jednak numer 30xxx były zapraszane w kwietniu marcu o ile mam kilka stron zapisany to idzie od najmniejszego w górę a nie odwrotnie i tak też tu piszą. Czytałaś biuletyny z poprzednich lat tam pokazane są numery i lecą od najniższego ;) i do 30xxxx dochodziły przez ostatnich kilka lat:

Np. tu:

http://www.dv-info.site40.net/

nie wiem jeszcze jak będzie póki co nie miałem jeszcze możliwości zadzwonić dziś lub w pon zadzwonię i się może coś zorientuje.

Dam znać czy telefon tam coś daję, czy jakieś konkretne informacje udzielają, może przyspieszą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja patrząc na biuletyny itp. z poprzednich lat to jednak numer 30xxx były zapraszane w kwietniu marcu o ile mam kilka stron zapisany to idzie od najmniejszego w górę a nie odwrotnie i tak też tu piszą. Czytałaś biuletyny z poprzednich lat tam pokazane są numery i lecą od najniższego ;) i do 30xxxx dochodziły przez ostatnich kilka lat:

Np. tu:

http://www.dv-info.site40.net/

nie wiem jeszcze jak będzie póki co nie miałem jeszcze możliwości zadzwonić dziś lub w pon zadzwonię i się może coś zorientuje.

Dam znać czy telefon tam coś daję, czy jakieś konkretne informacje udzielają, może przyspieszą :P

Wiesz , planowo to ja powinnam na październik być zaproszona a jak na razie to na grudzień się nie załapałam. Nie ma co marudzić, bądźmy dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...