Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Możesz przybliżyć sprawę nie jestem aż tak obeznany w tym wszystkim by dokładnie wiedzieć o co dokładnie chodzi ;)

EDIT:

Znalazłem to:

http://travel.state.gov/content/visas/english/law-and-policy/bulletin/2015/visa-bulletin-for-december-2014.html

Mam rozumieć że aktualnie w europie na rozmowę umawiane są osoby z numerem około 16 tyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary z tym że rozmowę na 100% będziesz miał w marcu, to nie do końca tak wiadomo.

Mój nr to: 11xxx i nadal nie mam zaproszenia na rozmowę, podczas gdy jeden z forumowiczy, również z numerem 11xxx już od 23 Pażdziernika ma zaplanowaną datę interview na grudzień.

Nie wiem jak to działa, ale najwidoczniej na Visa Bulettin nie do końca można się opierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wysłałem papiery 18 czerwca, najgorsze to że myślałem że na prawdę uda mi się to załatwić do końca zimy by jak najszybciej wylecieć a teraz już sam nie wiem czego się spodziewać a dokładniej kiedy mogę oczekiwać na email :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wysłałem papiery 18 czerwca, najgorsze to że myślałem że na prawdę uda mi się to załatwić do końca zimy by jak najszybciej wylecieć a teraz już sam nie wiem czego się spodziewać a dokładniej kiedy mogę oczekiwać na email :(

Na anglojęzycznym forum ktoś wysłał swoje papiery 6 lipca, zadzwonił do KCC i dowiedział się że jego wniosek został przetworzony 3 listopada i będzie umówiony na styczniową rozmowę. :) Don't give up! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno, moje dokumenty zostały wysłane końcem czerwca. No nic...należy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać swojej kolejki :)

P.S. Czy może któraś z osób które otrzymały już maila z datą interview, podać maila z jakiego dochodzą wiadomości ? (może gdzieś mi w spamie leży :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...