Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Dates for the DV-2016 program registration period will be widely publicized in the coming months. Those interested in entering the DV-2016 program should check the Department of State’s Visa web page in the coming months.

Pozostaje cierpliwie czekać do 1 Października :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich!

Postanowiłem się zarejstrować na tym forum, ponieważ za drugim razem z żona ustrzeliliśmy dublet - 2015EU00038xxx i 2015EU00042xxx :D i pewnie w ciągu całej procedury wizowej będzie okazja wymienić doświadczenia.

Wszystkim którym się nie udało, życzę powodzenia w DV2016!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Postanowiłem się zarejstrować na tym forum, ponieważ za drugim razem z żona ustrzeliliśmy dublet - 2015EU00038xxx i 2015EU00042xxx :D i pewnie w ciągu całej procedury wizowej będzie okazja wymienić doświadczenia.

Wszystkim którym się nie udało, życzę powodzenia w DV2016!

Super!Gratuluje :)

Dubel to żadkość więc szczęsciarze z Was ;)

Nie wiadomo czy DV2016 wogóle się odbędzie.Ale jestem optymistycznie nastawiona :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało się za 3 razem 2015EU..43xxx (trochę daleki numerek , ale jestem dobrej myśli) małe pytanko tylko, na aplikacji do losowania braciszek wysłał mi adres mojego zamieszkania, a mam inny adres zameldowania, jakieś problemy to będzie stwarzać przy wypełnianiu ds 260?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udało się za 3 razem 2015EU..43xxx (trochę daleki numerek , ale jestem dobrej myśli) małe pytanko tylko, na aplikacji do losowania braciszek wysłał mi adres mojego zamieszkania, a mam inny adres zameldowania, jakieś problemy to będzie stwarzać przy wypełnianiu ds 260?? Pozdrawiam

To żaden problem, nie masz się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie , tylko adresik wpisywać ten co na aplikacji? czyli zamieszkania?

W zgłoszeniu było napisane Mailing Address. Nie wiem jak w ds260, w ds230 widze Present address, czyli wg mnie obecny adres zamieszkania. Posługiwać się i tak będziesz tylko paszportem, gdzie nic o tym nie ma, więc adres nie powinien mieć takiego znaczenia. Dla pewności ja jako Present Address podam adres zameldowania, taki jak będę miał na zaświadczeniu o niekaralności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie !!! Za 2 podejsciem. moj nr CN to 32XXX . Ktos wie moze kiedy mozna sie mniej wiecej spodziewac rozmowy? To chyba wysoki numer ?Chociaz na 125tys. wylosowanych moze nie taki wysoki ? Jezeli jednak jest wysoki,czy to oznacza ze moge sie nie dostac ? Bo juz zostana do tego czasu wszystkie wizy wydane ? Bede wdzieczny za odp. I chetnie pogadam w innym temacie z kims kto rowniez planuje jechac bo dostalem dla 1 osoby, jesli jest ktos kto rowniez by sam jechal to chetnie pogadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...