Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

uslow - myślisz że to pewniejsze niż loteria? :D

Tak. I mimo, że mam już promesę/green card z loterii na wjazd to już sam nad tym myślę. Wprawa w studiowaniu jest, więc trzeba próbować gdy są chęci, prawdopodobnie w Polsce, ale to jeszcze za jakiś czas. Docelowo chcę mieć w Stanach dobrze płatny zawód, nie zajęcie. Dowiadywałem się już w tej sprawie osób kompetentnych. Język, język i jeszcze x język :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Uslow, w ds230 trzeba było zaznaczyć czy zamierzasz wykonywać zawód medyczny w USA

Czy zamierzasz więc starać się o odpowiednie certyfikaty w USA czy dopiero chcesz podjąć studia w kierunku medycznym w Polsce?


Bo jeśli studia w PL to jak rozwiążesz kwestię długiego pobytu poza USA jako posiadacz GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uslow, w ds230 trzeba było zaznaczyć czy zamierzasz wykonywać zawód medyczny w USA

Czy zamierzasz więc starać się o odpowiednie certyfikaty w USA czy dopiero chcesz podjąć studia w kierunku medycznym w Polsce?

Bo jeśli studia w PL to ja rozwiążesz kwestię długiego pobytu poza USA jako posiadacz GC?

wydaje mi sie ze w ds 230 chodzilo o to, czy zmierzasz wykonywac zawod medyczny w usa pomimo "niemania" crtyfikatu do tego potrzebnego. W przypadku zaznaczenia TAK masz mniejsze szanse na otrzymanie PRC. Jesli sie myle to prosze o wyprowadzenie z bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uslow, w ds230 trzeba było zaznaczyć czy zamierzasz wykonywać zawód medyczny w USA

Czy zamierzasz więc starać się o odpowiednie certyfikaty w USA czy dopiero chcesz podjąć studia w kierunku medycznym w Polsce?

Bo jeśli studia w PL to jak rozwiążesz kwestię długiego pobytu poza USA jako posiadacz GC?

Dobre pytanie. Obywatelstwo przez Army i powrót do PL po trzyletnim kontrakcie i studia z GI BILL MONTGOMERY 09/11 na koszt Armii. Mam taki zamiar, w Polsce łatwiej ukończyć kierunki typu fizjoterapia lub pielęgniarstwo, oraz taniej... bez ryzyka utopienia gigantycznej kasy, potem zabawy w certyfikaty i ewaluacje (są kancelarie, które pomagają). Po wygranej mojej żony w loterii już mnie nic nie zdziwi. Wszystko na legalu. Plan możliwy do realizacji metodą małych kroków przy odrobinie pokory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Obywatelstwo przez Army i powrót do PL po trzyletnim kontrakcie i studia z GI BILL MONTGOMERY 09/11 na koszt Armii. Mam taki zamiar, w Polsce łatwiej ukończyć kierunki typu fizjoterapia lub pielęgniarstwo, oraz taniej... bez ryzyka utopienia gigantycznej kasy, potem zabawy w certyfikaty i ewaluacje. Po wygranej mojej żony w loterii już mnie nic nie zdziwi. Wszystko na legalu. Plan możliwy do realizacji metodą małych kroków przy odrobinie pokory :)

Ile ten bill pokrywa? Przeciez moglbys przy okazji pracowac plus kasa z wojska. Nie powinienes miec problemow z praca po wojsku.

U nas wielu studentow jest w czynnej sluzbie i nawet sa programy dopasowane do nich. Robia troche kredytow w trakcie, reszte jak wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...