Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tez dostalem ten email, nie dziwie sie czemu, zobaczylem wynik ze zostalem wylosowany tylko ze bez moich danych, powiem tak jestem pewny ze wyciekla spora ilosc danych osobistych, teraz KCCDV probuje zatuszowac sprawe przez wysylanie tych emaili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej. Wylosowałem. Kolejny krok to po 19 maja online wypełnienie dokumentów do KCC. Później jak pójdzie dobrze to zaproszenie do konsulatu na rozmowę. A z moim angielskim dość słabo. Proszę o podpowiedź. Czy to jest dyskwalifikujące ? Wstyd się przyznać ale pokażę w ambasadzie master's degree i aktualną pracę w korporacji a tu z językiem słabizna ?

falcon3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rowniez nie zostalem wybrany do raju. :''''''(

Poniewaz ktos musi byc pierwszy: Jest tu jakas samotna kobieta, ktora wylosowala zielona karte?

Uwierz mi, Ameryka to wcale nie taki raj jak mysli wiekszosc ludzi... W szczegolnosci jesli nie masz tu rodziny, znajomych, itp, Zycie tutaj nie jest uslane rozami i pieniadze nie leza na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem nowym forumowiczem także z góry dzięki za wyrozumiałość (w dodatku to jest moje pierwsze forum w życiu!).

Tak się złożyło, że złożyłem aplikację i wygrałem za pierwszym razem :) W związku z tym mam kilka pytań. Jeśli zadaję je w złym miejscu bardzo proszę o przekierowanie.

Zatem... :)

1. Mój numer to EU2015.......32xxx - czy sądzicie że mam szansę na rozmowę w ambasadzie? Jeśli tak, to zapewnie ok. lipca/sierpnia 2016?

2. Jestem żonaty od dwóch lat - moja żona nie została jednak wylosowana i nie chce ze mną wyjeżdżać od razu tylko dojechać np. po kilkunastu miesiącach. Czy jest taka możliwość? Czy musi iść ze mną na rozmowę do ambasady i czy muszę ją gdzieś wpisać w papierach 19 maja?

3. Wiem, że sprawa finansowa jest rozpatrywana indywidualnie w oparciu o wiele czynników. W skrócie, mam 25 lat, wykształcenie wyższe (prawnicze), od 4 lat pracuje w międzynarodowych korporacjach (1 liga) a ostatnio w amerykańskiej korporacji. Ile waszym zdaniem muszę mieć kasy na koncie, żeby konsul był zadowolony? ;) Pytam bo muszę wiedzieć jak bardzo mam oszczędzać.

4. Jeżeli dostałbym wizę to jest ona ważna do końca ważności badań lekarskich. W praktyce od wizyty w ambasadzie mam jakieś 2 miesiące na wyjazd?

5. Czy w elektronicznym formularzu DS-260 będzie trzeba załadować aktualne zdjęcie wizowe?

6. Jak to jest z tymi wyjazdami ze stanów bo gdzieś słyszałem, że wystarczy być w stanach 2 tygodnie na każde pół roku (pytam z ciekawości bo nie zamierzam tak robić).

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...