Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze pomocy sprawdzając wyniki za każdym razem jak sie loguję pojawia mi się komunikat session canceled. Dodam że potrafię czytać i wiem co powinnam wpisać podczas logowania. Ma ktoś podobny problem. Fajnie by było zobaczyć pozytywny wynik za 4 razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Forumowicze pomocy sprawdzając wyniki za każdym razem jak sie loguję pojawia mi się komunikat session canceled. Dodam że potrafię czytać i wiem co powinnam wpisać podczas logowania. Ma ktoś podobny problem. Fajnie by było zobaczyć pozytywny wynik za 4 razem.

Uzywasz internet explorera ? Mi na Macu (Safari) tez sie strona sypala i musialem uzyc kompa zony z IE.

Szym - wizy wydane w 2013 to 51018.

Justka mialem na mysli DV2014. Chodzilo mi o to ze DV2014 nie pojdzie Tak gladko jak szym przewiduje. I na tym opieralem DV2015. Trzeba poczekac do wrzesnia niestety.

51080 mialo byc :) a EU dostala 16619 wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zostałem wylosowany z dość niskim numerem, ale w formularzu wpisałem adres z numerem 68 a w dowodzie mam 68/68A czy to duży błąd ? Zrobiłem taki głupi błąd ponieważ dostaję korespondencję na sam numer 62

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51080 mialo byc :) a EU dostala 16619 wiz.

Ok. W takim razie to daje udzial Europy w całej ilości wiz na poziomie 32,54% w Dv2013, jednak to nic nie zmienia w kwestii DV2014 i DV2015. Obecnie w DV2014 ten udział jest większy i wynosi 41,68%, choć może się jeszcze zmienić (jesteśmy w połowie danych). W DV2015 tendencja powinna być jeszcze bardziej wzrostowa, ponieważ z Afryki odpada Nigeria, której ok 2500 wiz zostanie rozdane na pozostałe rejony.

DV2014 (zakladamy ze rozlosowane zostanie dokładnie 50.000wiz)

Licząc zatem udział Europy w całej puli wiz z DV2013 to wyjdzie ze Europa dostaje 16270wiz, co daje CN=49335

Licząc natomiast udział Europy w całej puli wiz z aktualnych wyników DV2014 to wyjdzie ze Europa dostaje 20930wiz, co daje CN=63466

DV2015 (zakladamy ze rozlosowane zostanie dokładnie 50.000wiz)

Przez to ze w DV2015 zostaje wykluczona Nigeria to mamy ok 2600wiz do podzialu na pozostałe kraje.

Licząc zatem udział Europy w całej puli wiz z DV2013 to wyjdzie ze Europa dostaje 16270wiz+846wiz Nigerii, co daje CN=51901

Licząc natomiast udział Europy w całej puli wiz z aktualnych wyników DV2014 to wyjdzie ze Europa dostaje 20930wiz+1083wiz Nigerii, co daje CN=66750

Tak jak wszyscy wiemy, poprawność tych obliczeń zweryfikują najblizsze 3mce. Największa wątpwość pozostaje w kwestii ogólnej liczby wylosowanych wiz (50.000szt czy moze wiecej) oraz udziału procentowego Europy we wszystkich wizach.

Ja stawiam na "current" w DV2014 i DV2015 (czyli wszyscy chętni pójdą na Interview), natomiast na dogrywkę bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na 2 wysłane 1 trafiona po kilku latach prób :rolleyes: CN - 2015EU00024XXX z tym ze juz sie naczytałem o tych wysokich numerach i zaczynam na to patrzeć sceptycznie :( czytałem ze czasem jak sie ma wysoki numer to nawet może nie dojsć do rozmowy . pozdrawiam i wygranym życze dużo szczęścia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na 2 wysłane 1 trafiona po kilku latach prób :rolleyes: CN - 2015EU00024XXX z tym ze juz sie naczytałem o tych wysokich numerach i zaczynam na to patrzeć sceptycznie :( czytałem ze czasem jak sie ma wysoki numer to nawet może nie dojsć do rozmowy . pozdrawiam i wygranym życze dużo szczęścia .

Masz dobry numer. Rozmowa na poczatku przyszlego roku.

Do wszystkich, ktorzy martwia sie literowka, zlym numerem domu albo innymi podobnymi pierdolami. Co sie liczy to spelnienie warunkow edukacji albo doswiadczenia pracowniczego, szczepienia i tak zwany "proof of funds" czyli albo sponsor albo wlasna minimalna kasa. Reszte da sie wytlumaczyc wysylajac mejla do KCC albo na rozmowie. Oni wiedza ze jestesmy tylko ludzmi :)

Ok. W takim razie to daje udzial Europy w całej ilości wiz na poziomie 32,54% w Dv2013, jednak to nic nie zmienia w kwestii DV2014 i DV2015. Obecnie w DV2014 ten udział jest większy i wynosi 41,68%, choć może się jeszcze zmienić (jesteśmy w połowie danych). W DV2015 tendencja powinna być jeszcze bardziej wzrostowa, ponieważ z Afryki odpada Nigeria, której ok 2500 wiz zostanie rozdane na pozostałe rejony.

DV2014 (zakladamy ze rozlosowane zostanie dokładnie 50.000wiz)

Licząc zatem udział Europy w całej puli wiz z DV2013 to wyjdzie ze Europa dostaje 16270wiz, co daje CN=49335

Licząc natomiast udział Europy w całej puli wiz z aktualnych wyników DV2014 to wyjdzie ze Europa dostaje 20930wiz, co daje CN=63466

DV2015 (zakladamy ze rozlosowane zostanie dokładnie 50.000wiz)

Przez to ze w DV2015 zostaje wykluczona Nigeria to mamy ok 2600wiz do podzialu na pozostałe kraje.

Licząc zatem udział Europy w całej puli wiz z DV2013 to wyjdzie ze Europa dostaje 16270wiz+846wiz Nigerii, co daje CN=51901

Licząc natomiast udział Europy w całej puli wiz z aktualnych wyników DV2014 to wyjdzie ze Europa dostaje 20930wiz+1083wiz Nigerii, co daje CN=66750

Tak jak wszyscy wiemy, poprawność tych obliczeń zweryfikują najblizsze 3mce. Największa wątpwość pozostaje w kwestii ogólnej liczby wylosowanych wiz (50.000szt czy moze wiecej) oraz udziału procentowego Europy we wszystkich wizach.

Ja stawiam na "current" w DV2014 i DV2015 (czyli wszyscy chętni pójdą na Interview), natomiast na dogrywkę bym nie liczył.

Jedyny problem w tym, ze zakladasz ze EU nadal bedzie prowadzic w ilosci otrzymanych wiz. Cut-off na ostatni miesiac skoczyl tylko 2250 numerow wiec ilosc przyznawanych wiz zwolni a w AF i AS moze byc taki sam albo i szybszy. Mam nadzieje ze masz racje.

Nastepne kilka mieszkow zweryfikuje nasze zalozenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Skoro aktualny CN=32940 daje 10863wiz, to zeby wyszlo 20931 wiz to CN musi dojsc do ok 63469 !

Błędne założenie - jak rozumiem 10863 to liczba wiz na koniec kwietnia (lub początek maja). Cut-off CN na koniec kwietnia był 25400. CN=32950 jest na koniec czerwca (czyli z przyszłości).

Co nie zmienia faktu, że podążając twoimi wyliczeniami CN powinien dojść do 48941, co jest już rozsądniejsze biorąc pod uwagę fakt, że jest w EU trochę numerów powyżej 50k (max. chyba jest ok,55k).

Historia CN z ostatnich DV jest tu: http://www.dv-info.site40.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem w tym, ze zakladasz ze EU nadal bedzie prowadzic w ilosci otrzymanych wiz. Cut-off na ostatni miesiac skoczyl tylko 2250 numerow wiec ilosc przyznawanych wiz zwolni a w AF i AS moze byc taki sam albo i szybszy. Mam nadzieje ze masz racje.

Nastepne kilka mieszkow zweryfikuje nasze zalozenia :)

Tak, to prawda. Zakładam duży udział Europy w ogólnej ilosci wiz, zgodnie z aktualnymi wynikami, ale tu rzeczywiscie moze byc bład, bo widzę, żę historyczne dane wskazują na to, że Europa wcześniej kończy Interview. Europa potrafi już skończyć rekrutację, a AF jeszcze ciągnie przez kolejny miesiąc i w tym ostatnim miesiącu procentowy udział Europy spada. Sprawdziłem średni udział Europy z zakończonych loterii z lat 2004-2013 i wychodzi na poziomie 34,60%, ale rozrzut jest duży. Np. w 2004 Europa dostała az 45% ogólnej ilości wiz, natomiast w 2009 tylko 29,64%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...