Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi o: 1352 osób wylosowało wizę a 752 otrzymało wizę.

Nie,nie.

Wg CEAC wylosowano 1655 osob, a wizy dostalo 1352. Te dane są chyba bez danych dot. dogrywki.

Natomiast wg PDFa wizę dostalo jedynie 752 osoby. Sądze, że to są błędne dane, tylko zastanawia mnie dlaczego tak bledne dane są w oficjalnym dokumencie. Czyżbym czegoś nie wiedział?

Pytam, ponieważ wizy dla PL istotnie wpływają na % wiz Europejczyków na tle ogólnej puli wiz. Lata gdzie Polska uczestniczyła, charakteryzują się większym % udziałem Europy w ogólnej puli wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Natomiast wg PDFa wizę dostalo jedynie 752 osoby. Sądze, że to są błędne dane, tylko zastanawia mnie dlaczego tak bledne dane są w oficjalnym dokumencie. Czyżbym czegoś nie wiedział?

Według http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/dv2013-slected-entrants.html wylosowali 2038 osób z Polski w DV2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku znowu nic, w końcu to loteria, więc trzeba mieć szczęście.

Myślę, że jak ktoś bardzo chce emigrować do USA, to chyba lepiej zainwestować w wykształcenie anglosaskie, głównie inżynierskie (dla młodych ludzi) i być może firmy same będą chciały ściągnąć do USA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku znowu nic, w końcu to loteria, więc trzeba mieć szczęście.

Myślę, że jak ktoś bardzo chce emigrować do USA, to chyba lepiej zainwestować w wykształcenie anglosaskie, głównie inżynierskie (dla młodych ludzi) i być może firmy same będą chciały ściągnąć do USA. :)

Dodajmy coś jeszcze: "lub medyczne" - mgr z fizjoterapii, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego, lek. medycyny, lek. stomatolog :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...