Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam, musze zamiescic tu swoj post poniewaz w temacie : "co po 1 maja 2014" nie uzyskalem odpowiedzi po tygodniu od napisania, chociaz na inne posty ktos odpowiada, a na proste pytania (dla kogos kto wyslal juz wniosek ) nikt mi nie chce odpowiedziec. Ponawiam post gdyz zwyczajnie nie moge wyslac aplikacji bez odpowiedzi a nie mam wsparcia ze strony agencji przez ktora aplikowalem do loterii. Prosze o odp. lub kontakt na priv od osby ktora juz wyslala aplikacje, na pewno bez problemu odpowie na moje pytania. Bede bardzo wdzieczny.

Po pierwsze, Invoice ID number - gdzie go moge znalezc ?Czy invoice to jest to potwierdzenie wylosowania przy "status entry check" ? Nie znalazlem tam takiego numeru . Po drugie - Beneficiary ID - czy musze to wypelniac ?Jesli tak to skad mam ten numer wziasc ? Po trzecie adres obecny( nie staly) czy bedzie mozna w razie czego zmienic pozniej ? jestem obecnie za granica i nie wiem czy mailing mam podac dla bezpieczenstwa polski, czy ten (moze byc tak, ze za 6 miesiecy sie wyprowadze stad i co wtedy ? ) . Po 4 , current employer adress, czy tzreba podawac i czy previous employer details czy tez trzeba podawac ? Na razie to tyle, bede bardzo wdzieczny za odpowiedź gdyz chcialbym jak najszybciej ten formularz wyslac i miec to z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, jednakże ja bym nie rezygnował. Posiadacz GC nie jest trzymany w USA siłą, więc można wylosować, pomieszkać w Stanach i wtedy zadecydować czy to ma sens czy nie. O ile się nie mylę, to są tu osoby w okolicach 40-stki które wylosowały i już są, bądź nie długo będą po drugiej stronie oceanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy ktos posiada jakies informacje kiedy mozna spodziewac sie maila z zaproszeniem na rozmowe/biuletynu dv2015 ? nie mozemy sie juz z mezem doczekac, chcemy planowac po malu a tu zadnych wiadomosci. spodziewamy sie informacji w sierpniu, a to jeszcze sporo czasu :)

maz wylosowal nr 2015EU0...09xx wiec

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam

Czekam i czekam niby krótko od czasu rozpoczęcia rozmów z konsulem , poczytałem trochę ale sam już nie wiem kiedy spodziewać się email z terminem rozmowy, mój numer to 2015EU304..

Może mi przybliżycie chociaż jak to wszystko wyglądało w poprzednich latach bo sam nie wiem kiedy mam się spodziewać planuje wyjechać na koniec lutego początek marca czy do tego czasu uda mi się odbyć już rozmowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...