Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Konto założone dosłownie przed chwilą. Tak, udało się - jedno z moich rodziców wylosowało kartę do Stanów. Numer losowania poniżej tysiąca :)

Nie mam jeszcze 18 lat. Czy ja również będę mógł polecieć do Stanów? Jak wygląda procedura od momentu zaproszenia na rozmowę? Czy konieczny jest wylot do USA w celu uzyskania GC?

Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny,

Gratuluję :)

W pierwszym poście tego wątku: http://forum.usa.info.pl/topic/21221-dv-2014-faq-przeczytaj-zanim-zadasz-pytanie/ jest wyjaśnione, co zrobić, kiedy się zostało wylosowanym. Zachęcam do lektury :)

Tu też znajdziesz wiele przydatnych informacji: http://forum.usa.info.pl/topic/22219-dv-2014-co-po-1-maja-2013-pytania-i-odpowiedzi/

I oczywiście, że trzeba wylecieć do USA, żeby uzyskać zieloną kartę. Inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie!!

Cieszę się niezmiernie, gdyż zostałam wylosowana!! Mój numer to 2XXX. Wydaję mi się, że to bardzo niski numer. :) To już szósty raz, kiedy biorę udział wraz z moim mężem w loterii!!

Już zaczynam studiować poprzednie tematy z tamtego roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich którzy zostali wylosowani, ja wygrałem w ubiegłym roku i za 4 tygodnie równe wylatuje do Stanów:) a za Was którym się nie powiodło trzymam kciuki żeby w przyszłym roku się udało:) Pozdrawiam Wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy brali udział w DV2015 i tych, którzy wylosowali GC -).

Dla reszty (dla poprawienia nastroju), Ameryka to już nie ten sam kraj, nie macie rodziny, znajomych (tak jak my) to każdemu będzie baaaardzo trudno zacząć tu życie, także nie załamujcie się i .....

Pozdrowienia z TX (DV2013).

IkA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Czy dokumenty do KCC wysyłamy drogą elektroniczną czy zwykłą pocztą?

2. Po przekroczeniu granicy USA jest wymagany określony czas przebywania na terenie Stanów aby zachować zieloną kartę?

z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1 Dokumenty wysyłasz tradycyjną pocztą (ja wysłałam poleconym)


Witam serdecznie,

mam pytanie. Moja mama zakfalifikowała się do zielonej karty. Jeżeli mam 24 lata, będe mógł się ubiegać o GC z nią ? (jeżeli ja nie wylosowałem)..

Nie, do 21 r.ż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...