Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Case number 2015EUXXX

to dobrze znaczy czy nie ?

Trzycyfrowy numer po EU? To znaczy że rewelacyjnie jeśli chcesz szybko wylecieć. Wysyłaj papiery jak najszybciej, a wylecisz jako jeden z pierwszych z DV2105 do USA. Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się nie udało :( Może będzie jeszcze loteria za rok i szczęście dopisze.

Jeśli chodzi o papiery, które się wysyła, to zmieniły się zasady i w tym roku nic nie będzie się wysyłać listownie, wszystko elektronicznie. Formularz DS-260 w wersji online ma być dostępny od 19 maja, który będzie trzeba przesłać online.

Tutaj więcej informacji:

http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/submit-your-ds-260-online-application.html

--LK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzilbymn zmienic posta na 19XXX dla bezpieczenstwa, rozne swinie sa na swiecie :)

A co do Twojego wieku to to jestes niestety za stary. Jedyne co Twoi rodzice moga zrobic to dostac staly pobyt i wtedy starac sie o wize rodzinna ale to moze potrwac nawet 7 lat.

NIe nie nie, Po EU jest 00019XXX...

jest jakaś szansa ?

Co prawda mnie się nie udało, a nie mam poniżej 24 lat także średnio dla mnie..ale trzeba sie cieszyc szczesciem rodziców :)


Nie powinno chyba byc problemu. Wysylajac dokumenty oczywiscie powiniene podac poprawne nazwisko. Widzialem podobna sytuacje na zagranicznym forum i ludzie dodatkowo wyslali list po angielsku tlumaczacy zaistniala pomylke.

znajomy zostal wylosowany (nie ma go jeszcze na forum) ma numer pomiedzy 7200 a 7300, tylko jest maly problem, ma blad w nazwisku tzn. brak jednej literki :). Jak myslicie cos z tego bedzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...