Skocz do zawartości

"wojciech Cejrowski. Boso W Texasie" - Premiera


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

do kościoła idziesz?

dzisiaj nie moge, ale w nastepna tak. ;).. a tak w ogole, czy Polonia organizuje cos ciekawego..?, jakas potancowke ;), brakuje mi polskich znajomych.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nie moge, ale w nastepna tak. ;).. a tak w ogole, czy Polonia organizuje cos ciekawego..?, jakas potancowke ;), brakuje mi polskich znajomych.. ;)

No, moja droga. Jeśli po mszy będziesz spylac prosto na parking, w auto i wio do domu to trudno w takim trybie kogokolwiek poznac. B)

Propozycje na najbliższy czas:

1/ W sobote nabozenstwo majowe w Grotto; :ph34r:

2/ Bodaj w piątek w Domu Polskim koncert Stana Borysa, nie jest to może gwiazdor z najwyższej polki ale ile razy bylas na jego występie w Polsce. Ja byłem w o tyle lepszej sytuacji ze co rok mialem festiwal polskiej piosenki. :)

3/ Jeśli chodzi o potancowki to nie slyszalem ale dopiero co skonczyl się Wielki Post wiec pewnikiem cos będzie.

4/ Najwiecej teraz będzie imprez domowych. Rusza sezon grillowy wiec praktycznie co tydzień cos się dzieje. Ale żeby gdzies bywac to najpierw trzeba kogos znac (vide: pierwsze zdanie);

5/ Może w przyszla sobote jakies miesko przykopcimy u mnie na BBQ? Wyglada na to ze pora deszczowa pomalu się konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...