Skocz do zawartości

Bilet


Expatria

Rekomendowane odpowiedzi

zabiora Cie w inne miejsce aby tam zobaczyc koperte,sprawdzic w systemie i dac stempelek ze jestes rezydentem :)

mozesz tam tez zmienic adres na jaki ma przyjsc GC..

nie ma sie czego obawiac :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) A będą zadawać jakieś pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się chciała dowiedzieć czy będą zadawać pytania :) i czy jak np przewożę do tych 10 000 dolarów to muszę to zgłaszać? mieć jakiś "papier" poświadczający skąd to mam czy jest to tak mała suma że ich to nie interesuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się chciała dowiedzieć czy będą zadawać pytania :) i czy jak np przewożę do tych 10 000 dolarów to muszę to zgłaszać? mieć jakiś "papier" poświadczający skąd to mam czy jest to tak mała suma że ich to nie interesuje ?

nie będzie żadnych pytań. tylko normalna procedura i to wszystko.

Pieniędzmi się nie martw, do 10 tys. nic nawet nie mówisz. powyżej tej kwoty też możesz wwieźć, ale tylko musisz zgłosić, że masz taką kwotę, natomiast nie musisz się tłumaczyć skąd i dlaczego.

Wznawiam pytanie :

Czy ktoś wie jak wygląda to wszystko na lotnisku w stanach? Tzn chodzi mi o to czy tą koperte daję przy okienku? Bo słsyzałam że zabiorą mnie do jakieś pokoju ... ;/

Procedura na lotnisku wygląda tak, że idziesz to Secondary tam oddajesz żółtą kopertę, robią ci zdjęcie, biorą oddciski palców, wbijają pieczątkę, a na niej długopisem wpisują nr GC. I tyle, potem ruszasz realizować swój american dream :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...