Skocz do zawartości

Bilet


Expatria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lecąc pierwszy raz, z pakietem wizowym mogę mieć bilet w dwie strony? Czy to będzie jakiś problem na granicy? Kupiłam bilet w dwie strony ponieważ było taniej ale nie mam zamiaru skorzystać z powrotnego biletu.

Bardzo prosze o odpowiedz bo nie daje mi to spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lecąc pierwszy raz, z pakietem wizowym mogę mieć bilet w dwie strony? Czy to będzie jakiś problem na granicy? Kupiłam bilet w dwie strony ponieważ było taniej ale nie mam zamiaru skorzystać z powrotnego biletu.

Bardzo prosze o odpowiedz bo nie daje mi to spokoju.

Można jak najbardziej. :) my też mamy bilety w 2 strony, a z powrotnego biletu nie skorzystamy. :)

A ja mam inne pytanie, bo gdzie indziej nie mogę się doprosić odpowiedzi, czy bierzesz ze sobą akty urodzenia? Te co się dawało w ambasadzie? My daliśmy oryginały i nie wiemy, czy brać kolejne oryginały z urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolamo nie przejmuj się takimi sprawami wbijaj na Florydę tutaj jest ślicznie , wiosna wszystko kwitnie no może chwilami troszkę ciepło

dzisiaj 35 stopni na plusie a dla świętego spokoju weź jeszcze raz :) te akty . A i nie zapomnij o kremie z filtrem UV

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jak najbardziej. :) my też mamy bilety w 2 strony, a z powrotnego biletu nie skorzystamy. :)

A ja mam inne pytanie, bo gdzie indziej nie mogę się doprosić odpowiedzi, czy bierzesz ze sobą akty urodzenia? Te co się dawało w ambasadzie? My daliśmy oryginały i nie wiemy, czy brać kolejne oryginały z urzędu.

Szczerze mówiąc to pierwsze słysze o tych aktach, one zapewne są w tej kopercie z pakietem wizowym, więc wydaje mi się że nie ma potrzeba ich brać. Mi tylko lekarz powiedział żebym miała ze sobą tą płytę ze zdjęciem płuc przy sobie. Więc wydaje mi się że koperta i płyta wystaczą :)

Mam jeszcze jedno pytanie: Czy ktoś wie jak wygląda to wszystko na lotnisku w stanach? Tzn chodzi mi o to czy tą koperte daję przy okienku? Bo słsyzałam że zabiorą mnie do jakieś pokoju ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...