Skocz do zawartości

Przesiadka


Rekomendowane odpowiedzi

Aha, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Do wylotu jeszcze trochę czasu, ale jakoś przyszło mi to na myśl. I rozumiem, że miejsce kontroli dokumentów jest na widoku, po drodze itd.? Nigdy jeszcze się nie przesiadałam.

Jezeli bedziesz podazac za znakami do Twojej bramki to w pewnej chwili natkniesz sie na kontrole. To w ich interesie jest, aby wszyscy pasazerowie przeszli taka kontrole, wiec nie ma mozliwosci jej ominiecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam :)

Będę nie długo odbywał swój pierwszy lot samolotem z przesiadka w Monachium lecę liniami Lufthansy ląduje na terminalu 2 i startuje też z tego samego do NYC czas na przesiadkę mam 1h15 min czy zdąży czy myśleć o zmianie rezerwacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W trakcie moich podróży do USA zawsze miałam przesiadkę w Niemczech. Kilka razy we Frankfurcie.

Zwykle odbywała się tylko kontrola paszportów i wizy, jednak w ostatnim roku oprócz wspomnianej kontroli, sprawdzali każdemu dokładnie bagaże podręczne (torebkę, torbę na laptopa i walizkę). Był też wykrywacz metalu i przeszukanie.

Tak jakby druga odprawa przed lotem. :blink:

Na moje pytanie dlaczego tym razem takie środki bezpieczeństwa - odpowiedziano, że u nich "zawsze" tak jest i że to dziwne, że ostatnim razem czegoś takiego nie miałam. :P

Może mieli jakiś donos, albo co. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...