Skocz do zawartości

Przesiadka


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, tamta oferta nie była aktualna, ale znalazłem nową. Pytanie te same: Czy w 2.40h zdążę się przesiąść na lotnisku w Londynie Heatrhorw?

Lecę liniami British airways od Warszawy do Londynu i z Londynu do Chicago. Jak wygląda ogólnie taka przesiadka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja leciałam 10 lat temu z Warszawy do Amsterdamu, potem do Detroit, a następnie do Columbus. W Amsterdamie miałam 2 godziny i spokojnie zdążyłam, w Detroit miałam ok 35 minut i też się wyrobiłam.

Z powrotem leciałam przez Boston, musiałam przejechać na inne lotnisko w ciągu niespełna 30 min i wpadłam do samolotu w ostatniej chwili, ale jednak zdążyłam :)

2,40 to spokojnie zdążysz, tym bardziej, że z tego samego lotniska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Londynie to nie jest dużo czasu, ale zdążysz. Z Warszawy przylecisz na t3 i musisz pojechać autobusem na t5 a potem na t5b lub t5c. Do kontroli dokumentów jest STRASZNA kolejka i do security druga. Mnie przesiadka zajęła dwie godziny. Gdy dotarłem do samolotu, wkrótce miał się zaczynać boarding. Pewnie ma też znaczenie pora dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejki można ominąć przy przesiadce, ale trzeba zgłaszać obsłudze że masz mało czasu. Idziesz wtedy w kolejce dla priority. Tak zrobiłem gdy się zorientowałem, że minęła już ponad godzina:-) To jest drugie lub trzecie lotnisko świata, jeśli chodzi o liczbe podróżnych. Pierwsza jest Atlanta a potem chyba Pekin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...