Skocz do zawartości

Przesiadka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mamy jeszcze opcję, że zamiast KLM w drodze powrotnej to AF.

I wtedy tylko jedna przesiadka w Paryżu.

1:15 czasu.

Tego też się boję, bo ostatnio jak tak leciałyśmy (co prawda było to 5 lat temu i tylko jeden raz ;) ), to ledwo zdążyłyśmy, bo samolot z LAX wylądował chyba na końcu świata ;) a do tego samolot odleciał z CDG z opóźnieniem i mi się potem powrót do Wrocka posypał.

Wolałabym lecieć Lufthansą, ale moje współtowarzyszki nie chcą.

No i masz babo placek, jak się baby dogadać nie mogą, czym lecieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca w tym momencie, bo wyjazd mamy dopiero w lipcu ;)

Ale mnie przeraża ta godzina na przesiadkę... Może jestem przewrażliwiona.

A LH chcę lecieć, bo dobrze mi się latało tą linią. Raz leciałam nawet do Stanów i też nie miałam żadnych zastrzeżeń :)

Poza tym mi by było wygodniej, bo nie musiałabym się z Wrocka tarabanić do Wawki, skąd są moje koleżanki. Wiesz, taki pragmatyzm ;)

Ale one się boją, że LH zastrajkuje i będzie kiszka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

...Czyli jeśli ląduję na Terminalu 1 we Frankfurcie i odlot do Chicago mam z tego samego terminalu za 2 godziny, to nic już nie muszę robić? Tylko spaceruję do swojego gate'a?

Niee, no chyba muszę mieć sprawdzony podręczny? Dużo o tym czytałam, ale wszystko mi się pomyliło już,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec, bo nie wychodzi z lotniska tylko idziesz jednej czesci do drugiej. Jedynie co sprawdzaja po drodze to wize i paszport. We Frankfurcie jedynym Twoim zadaniem bedzie przejscie z Gate A do Z :D

Ja raz trafilem na strajk pilotow w LH, jako ze to byl strajk na krotkich lotach to lot do USA tez mi anulowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czyli jeśli ląduję na Terminalu 1 we Frankfurcie i odlot do Chicago mam z tego samego terminalu za 2 godziny, to nic już nie muszę robić? Tylko spaceruję do swojego gate'a?

Niee, no chyba muszę mieć sprawdzony podręczny? Dużo o tym czytałam, ale wszystko mi się pomyliło już,

Czasami zdarzaja sie tzw "lapanki" gdzie przeszukuja podreczny losowo, ale z reguly sa tylko kontrole dokumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czyli jeśli ląduję na Terminalu 1 we Frankfurcie i odlot do Chicago mam z tego samego terminalu za 2 godziny, to nic już nie muszę robić? Tylko spaceruję do swojego gate'a?

Niee, no chyba muszę mieć sprawdzony podręczny? Dużo o tym czytałam, ale wszystko mi się pomyliło już,

Przeiadalem sie we Frankufurcie juz po remoncie, wtedy jeszcze bylo takie tymczasowe stanowisko po wejsciu na gore, gdzie sprawdzali paszporty i zaproszono mnie za prawan, zeby sprawdzic moj plecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...