Skocz do zawartości

Przesiadka


Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupna biletów do Chicago tam i z powrotem po dobrej cenie. Tylko, że jest jedna przesiadka i nie wiem czy zdążę na drugi samolot. Lot odbywa się z Warszawy do Berlina, która ląduje w granicach 7:45, a o 10:00 jest lot do Chicago i nie wiem czy zdążę. Ile czasu trawa przesiadka z jednego do drugiego samolotu? Będę pierwszy raz leciał z przesiadką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam możliwość kupna biletów do Chicago tam i z powrotem po dobrej cenie. Tylko, że jest jedna przesiadka i nie wiem czy zdążę na drugi samolot. Lot odbywa się z Warszawy do Berlina, która ląduje w granicach 7:45, a o 10:00 jest lot do Chicago i nie wiem czy zdążę. Ile czasu trawa przesiadka z jednego do drugiego samolotu? Będę pierwszy raz leciał z przesiadką

Zaleznie od lotniska - od 15 minut na tych wygodnych do 1.5h przy niekorzystnym zbiegu okolicznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupna biletów do Chicago tam i z powrotem po dobrej cenie. Tylko, że jest jedna przesiadka i nie wiem czy zdążę na drugi samolot. Lot odbywa się z Warszawy do Berlina, która ląduje w granicach 7:45, a o 10:00 jest lot do Chicago i nie wiem czy zdążę. Ile czasu trawa przesiadka z jednego do drugiego samolotu? Będę pierwszy raz leciał z przesiadką

A dokładnie kiedy lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys odwozilem znajomych na Tegel. Lecieli do Miami. Byla mgla i zamiast przez Londyn polecidli przez Waszyngton. Linie dopasuja tak zeby było dobrze. To ich broszka żeby ludzie nie koczowali na lotnisku. Wola ich rozeslac jak najszybciej bo tłum na lotnisku rośnie bardzo błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...