Skocz do zawartości

Kilka Pytań Dotyczących Życia I Pracy W Usa


Michalluczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I ile kosztuje przemiesienie takiej medycyny?

Zupelnie zalezy od stanu, od specjalizacji i jak dlugo musisz sie douczac zeby w ogole zdac ta cala serie egzaminow. (Jakos bedziesz musial zyc.) Wrzuc do google

license procedure for foreign trained doctor i zacznij czytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojezdzam 23 mile w jedna strone do pracy (a i tak porownujac do innych mieszkam blisko, bo oni jezdza po 35mil), bo nikt nie powiedzial, ze warunki mieszkaniowe beda przyzwoite w miejscu, gdzie znajdziesz prace.

Mam identyczną odległość. Wkudza mnie ten dystans ale chata o porkwnywalnym standardzie w poblizu mojej pracy kosztuje drożej i nie zniweluje tegk nawet mniejszy koszt paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w hybryde i nie bedziesz musial sie nawet o paliwo martwic ;)

Roznica 10-12 mil na galon nikogo juz dzis nie zbawi. Niehybrydowy prius ma 42 MPG, hybryda 48-50. Zreszta czytalem, ze tylko 20% uzytkownikow hybryd decyduje na ponowny zakup tego typu samochodu. Cos w tym musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica 10-12 mil na galon nikogo juz dzis nie zbawi. Zreszta czytalem, ze tylko 20% uzytkownikow hybryd decyduje na ponowny zakup tego typu samochodu. Cos w tym musi byc.

poszukiwacze wrazen moga byc zawiedzeni, bo hybryda, ktora dzis prowadzilam moze za duzo mocy nie miala, ale po calym dniu jezdzenia z jednego miejsca do drugiego milo bylo zobaczyc na koniec, ze spalila 0% paliwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwacze wrazen moga byc zawiedzeni, bo hybryda, ktora dzis prowadzilam moze za duzo mocy nie miala, ale po calym dniu jezdzenia z jednego miejsca do drugiego milo bylo zobaczyc na koniec, ze spalila 0% paliwa ;)

To sie chyba powyzej 40 mil/h nie rozpedzaliscie sie w takim razie. :) No i jest lato. W lecie hybrydom lepiej idzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie chyba powyzej 40 mil/h nie rozpedzaliscie sie w takim razie. :) No i jest lato. W lecie hybrydom lepiej idzie. :)

Podczas jazdy po miescie raczej wiecej nie potrzeba, choc jestem pewna ze na liczniku bylo ponad 50 przynajmniej miejscami. Anyway...Znajoma ktora mi uzyczyla auta twierdzi, ze tankowala je ostatnio 4 m-ce temu. Ja swoje auto tankuje do pelna jakies 2-3 razy w miesiacu, wiec zaczelam sie wglebiac w temat. Moze kiedys zrobie ten dobry uczynek dla srodowiska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...