Jump to content

Muszę Się Przeprowadzić... Gdzie?


es99

Recommended Posts

Witam!

Mam trudną sytuację życiową mianowicie muszę się wyprowadzić w jakieś ciepłe rejony ze względów zdrowotnych, biorę pod uwagę również Florydę i mogłoby być to miejsce docelowe, ale zastanawiam się warto pchać się tam ze względu na problemy wizowe. Wyprowadzić muszę się do końca września, a więc nie mam czasu zwiedzać. Biorę pod uwagę studia w USA, no ale praca jest najważniejsza na początku. Z tego co się orientuje pozostaje praca nielegalna na wizie turystycznej, a potem trzeba dalej kombinować. Czy Floryda jest warta tego "kombinowania"? Wszystkie opinie są dla mnie cenne. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

zadałam konkretne pytanie, mam jeszcze inne rejony na oku, ale na pewno nie afrykę. temperatury muszą być wysokie, ale nie absuradalnie wysokie.

Pytanie jest wyjatkowo niekonkretne. Co to znaczy czy warto ? To czy warto zalezy od tysiaca czynnikow ktore dla kazdego sa inne a ogolnie rzecz biorac nielegalnie imigrowac nie warto z oczywistych powodow - brak zadnej sensownej pracy, prawa jazdy, pozniejszej emerytury, mozliwosci wyjazdu gdziekolwiek itd...

Link to comment
Share on other sites

idąc Twoim tokiem rozumowania równie dobrze można zamieszkać na Saharze:)

To propozycja, znam ten kraj i mozna tam znalezc rozne klimaty z potrzebnymi temperaturami... Chociaz to Afryka to wybor jak na jeden kraj jest spory, tak jak napisalem, od sawanny poprzez posrednie az do gorskich zasniezonych klimatow.

Link to comment
Share on other sites

Sam więc zamieszkaj w Afryce skoro Ci się tam podoba. Oczywiście biorę pod uwagę to, że jest to region wysoko rozwinięty, więc i łatwiej z pracą jakąkolwiek, nie wiem czy to "norma", że obcokrajowcy pracują tam nielegalnie czy też sporadyczne. Nie sądze aby kazdy com przyjechał miał zieloną kartę w kieszeni...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...