Skocz do zawartości

Muszę Się Przeprowadzić... Gdzie?


es99

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego myślenie o Florydzie to zło. Pierwszy powód to klimat, a drugi warunki ekonomiczne. Oczywiście wolałabym zostac w Europie, niż się tułać po świecie szukając swojego miejsca.

Myslenie o nielegalnym wyjezdzie to zlo - chocby z prostego powodu ze to lamanie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego myślenie o Florydzie to zło. Pierwszy powód to klimat, a drugi warunki ekonomiczne. Oczywiście wolałabym zostac w Europie, niż się tułać po świecie szukając swojego miejsca.

No to masz całą południową Europę do wyboru.

Legalnie.

Czy w skierowaniu lekarskim, bo rozumiem że masz takowe, skoro musisz się przeprowadzić w jakieś cieplejsze miejsce, masz zaznaczone, że ma to być Floryda?

Naprawdę, z całym szacunkiem, bo nie wiem, jaką masz sytuację zdrowotną i w ogóle, ale przed taką przeprowadzką zrób może jakieś rozeznanie, zamiast pakować się na nielegal. Masz możliwości legalnej emigracji do kilku krajów, które mają cieplejsze rejony, niż Polska.

Naprawdę chcesz się bawić w przestępcę w innym kraju usprawiedliwiając to swoim stanem zdrowia?

Nie oczekuj, że ktoś tutaj podpowie Ci, jak złamać prawo. Bo to, co chcesz zrobić nic więcej, jak łamanie prawa.

EDIT: Poza tym zdecyduj się, czy jesteś krzaku7, chłopakiem, który jest w pierwszej klasie LO i strasznie chce wyemigrować do USA, czy es99, dziewczyną, która strasznie chce wyjechać do USA ze względu na swój stan zdrowia.

Temat zamykam, a Tobie daję bana za dwa nicki. Sorry, taki mamy klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...