Skocz do zawartości

Biznes W Usa


autogaz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak mam. Musisz przekonac stacje benzynowe, zeby sprzedawaly gaz. Nie na kazdej jest nawet ropa.

Przy cenie $5800, litr gazu musialby kosztowac $0.00000001, zeby to sie moze zwrocilo.

Amerykanie zmieniaja samochody dosc czesto i nikt nie bedzie ladowal kasy w instalacje co kilka lat.

To ze nie ma jeszcze przemyslu na instalowanie gazu, nie oznacza, ze ktos o tym nie pomyslal. Po prostu nie ma to wiekszego sensu nawet przy obecnych cenach benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby zainteresowanej biznesem w USA .

Daje przykład .

Instalacja gazowa do samochodu w Polsce to 1500 zł a w USA instalacja 5800 dolarów .

Czy ma ktoś na to pomysł?

Drogo bo instalacja gazowa jest mało popularna. Malo kto sie decyduje. Nie tylko nie znam zadnego użytkownika ale nawet nie słyszałem o nikim takim. Żeby jeździć na LPG potrzebne są stacje do tankowania. Tutaj nawet posiadacze osobowych ropniakow mają problemy z tankowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby zainteresowanej biznesem w USA .

Daje przykład .

Instalacja gazowa do samochodu w Polsce to 1500 zł a w USA instalacja 5800 dolarów .

Czy ma ktoś na to pomysł?

Patrz odpowiedź Darka. Przy okazji - obczailes ceny benzyny w US ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo bo instalacja gazowa jest mało popularna. Malo kto sie decyduje. Nie tylko nie znam zadnego użytkownika ale nawet nie słyszałem o nikim takim. Żeby jeździć na LPG potrzebne są stacje do tankowania. Tutaj nawet posiadacze osobowych ropniakow mają problemy z tankowaniem.

Stacje do tankowania LPG aut osobowych? nie spotkalem.

Natomiast LPG jako paliwo powoli zdobywa rynek komunikacji zbiorowej. Niektore miasta stosuja LPG dla autobusow miejskich oraz szkolnych. W takich przypadkach stacje LPG budowane sa specjanie dla tych celow i nie sa ogolnie dostepne.

Widzialem konwersje F 350 2012 na LPG zrobiona w celach marketingowych. Koszt $3500, zuzycie LPG kosmiczne (bo silnik nie byl projektowany do tego paliwa), zbiorniczek maly (jakis 17 galonow, w miejsce kola zapasowego). Generalnie porazka, ktora sie finansowo pewnie nigdy nie zwroci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo bo instalacja gazowa jest mało popularna. Malo kto sie decyduje. Nie tylko nie znam zadnego użytkownika ale nawet nie słyszałem o nikim takim. Żeby jeździć na LPG potrzebne są stacje do tankowania. Tutaj nawet posiadacze osobowych ropniakow mają problemy z tankowaniem.

Montuje i sprzedaje instalacje gazowe od 2000 roku w 2004 roku był bum na instalacje bo jak weszliśmy do UE to ludzie zaczeli sprowadzać wielką ilość aut i przerabiać na gaz , Sprzedaje instalacje do Niemiec i tam też staneło z powodu kryzysu a z tego co czytałem to gaz LPG /CNG /LNG , ma być piorytetem . Rząd US. planuje coś w tym kierunku ponieważ amerykańska firma wykupiła Polską firmę 4 lata temu STAKO producenta zbiorników LPG ,CNG

http://stako.pl/index.php?id=news&news=11〈=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...