Jump to content

Małżeństwo - Różna Adresy Zameldowania


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Dd dłuższego czasu przeglądam wątki na forum związana z emigracją. Postanowiłem się zarejestrować, gdyż nasuneło mi się pytanie, na które nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Planujemy brać udział w loteri wizowej DV-2016. Jesteśmy małżeństwem z jednym dzieckiem. Zamieszkujemy pod adresem zameldowania mojej żony, a ja oraz syn jestesmy zameldowani pod innym adresem. Czy rozbieżńość meldunków może stanowić jakąś przeszkodę w przypadku wylosowania? Pytam, bo jest jeszcze sporo czasu, aby to poukładać jakby co...

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi.

Wydaje mi się, że nie powinno to mieć znaczenia, ale wolałem zapytać, gdyż od jakiegoś czasu maiłem myśl, aby to wreszcie uporządkować. Nie specjalnie chce mi się do tego zabierać (konieczność wymiany dowodu osobistego, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, poinformowania ZUSu, US, banku itp. ...).

ZielonyTomek - napisz proszę po wotrku jak przebiegła rozmowa :)

Link to comment
Share on other sites

Tak wiec jestesmy juz po rozmowie, oczywiscie wizy w kieszeni (czekamy na paszporty ). Pani konsul nie interesowaly nasze adresy zamelowania w Europie. Sama rozmowa byla dokladnie taka sama jak u innych. Nie trwala dluzej niz 5 min, gratulacje, przysiega, pytania: dlaczego, do kogo, co bedziemy robic i kiedy jedziemy. Chwilka klepania w klawiature i "wszisko w poszątku, dziekuje". No i po rozmowie :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...