Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

No przeciez nie pisalem ze musi byc ambasada, umilowani przywodcy leca na rozmowy do szwajcari tamn studiowal umilowany wodz Kim dzong Un przy okazji narty zaliczaja...szwajcaria to najwieksza legalna pralnia brudnych pieniedzy na swiecie...no i ci co uciekli to moga aplikowac z chin albo korei poludniowej

A czemu na chwile ? Generalnie w poziomie zycia pewnie nie ma zbyt duzych roznic miedzy europa zachodnia a stanami pewnie jest to w miare zblizone

Holandia ma swoj specyficzny tryb zycia co niektorym pasuje a innym nie!

Nie jest zle,natomiast szukam mojego miejsca w Stanach,nie bedzie fajnie zawsze moge wrocic z powrotem do Nedelandow ;)

Zobaczymy jak sie ulozy.

Mikun a ty gdzie obecnie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Holandia ma swoj specyficzny tryb zycia co niektorym pasuje a innym nie!

Nie jest zle,natomiast szukam mojego miejsca w Stanach,nie bedzie fajnie zawsze moge wrocic z powrotem do Nedelandow ;)

Zobaczymy jak sie ulozy.

Mikun a ty gdzie obecnie mieszkasz?

Hej

Ja mieszkam teraz w UK tak sie zlozylo. UK nie moja bajka ale nie narzekam jakos...glownie mnie denerwuje pogoda i taka ciasnota...ale w sumie jest ok...ale UK pozwolilo mi uswiadomic sobie ze za granica jednak nie mieszka sie latwo a im dalej tym ciezej

Natomiast znam tu kilku Polakow ktorzy narzekaja na wszystko i co chwila gadaja o USAch Australiach Kanadach i innych krajach a prawda jest taka: jak sie nie jest jakims wysoce wykwalifikowanym specjalista to wszedzie bedzie ciezko...nie ma dzisiaj kraju na swiecie gdzie masz podstawowe kwalifikacje i i bedziesz miala piekny dom 2 auta itd...no czasy sa ciezkie wszedzie

Wiele osob z ktorymi tu rozmawialem w UK to zyja jakimis mitami normalnie...mysla ze jak miedzy PL a UK jest roznica w poziomie zycia przecietnego czlowieka, to miedzy USA a UK jest drugie tyle bo dalej na zachod...a efekt bedzie taki ze stana przy tasmie nie za 7 funtow/h a za 10 dolarow/h i obok bedzie stal nie ciapaty ale meksykanin, ot taka bedzie roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic się w wyglądzie nie zmieniło przez te 6 miesięcy. Ja wrzuciłem to samo zdjęcie jakie robiłem rok temu do wizy.

ja dokłądnie rok temu robiłam zdjecie do loterii i tez wygladam tak samo, no i kurzce nie chce mi sie nowego robic. a oni to jakosc sprawdza czy cos? poza tym w instrukcji pisze aktualne zdjecie, nic tam nie ma o 6 miesiecy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dokłądnie rok temu robiłam zdjecie do loterii i tez wygladam tak samo, no i kurzce nie chce mi sie nowego robic. a oni to jakosc sprawdza czy cos? poza tym w instrukcji pisze aktualne zdjecie, nic tam nie ma o 6 miesiecy....

kiedys pisali ze musi byc nie starsze niz 6 m-cy czy to sprawdzaja ? tego nie wie nikt pewnie nie...

Teraz jest napisane aktualne zdjecie...nie wiem co to oznacza aktualne zdjecie wg ich definicji...bo to szerokie pojecie...znam ludzi co sie przez 10 lat nic a nic nie zmieniaja z wygladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja mieszkam teraz w UK tak sie zlozylo. UK nie moja bajka ale nie narzekam jakos...glownie mnie denerwuje pogoda i taka ciasnota...ale w sumie jest ok...ale UK pozwolilo mi uswiadomic sobie ze za granica jednak nie mieszka sie latwo a im dalej tym ciezej

Natomiast znam tu kilku Polakow ktorzy narzekaja na wszystko i co chwila gadaja o USAch Australiach Kanadach i innych krajach a prawda jest taka: jak sie nie jest jakims wysoce wykwalifikowanym specjalista to wszedzie bedzie ciezko...nie ma dzisiaj kraju na swiecie gdzie masz podstawowe kwalifikacje i i bedziesz miala piekny dom 2 auta itd...no czasy sa ciezkie wszedzie

Wiele osob z ktorymi tu rozmawialem w UK to zyja jakimis mitami normalnie...mysla ze jak miedzy PL a UK jest roznica w poziomie zycia przecietnego czlowieka, to miedzy USA a UK jest drugie tyle bo dalej na zachod...a efekt bedzie taki ze stana przy tasmie nie za 7 funtow/h a za 10 dolarow/h i obok bedzie stal nie ciapaty ale meksykanin, ot taka bedzie roznica

Dzieki za obszerna ale ciekawa wypowiedz.

Zgadzm sie z Toba w 100 %

Madrzy powiadaja,wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma ;)

Pozdro i trzymam za Ciebie kciuki w DV 2016,chyba ze udzialu nie brales !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dokłądnie rok temu robiłam zdjecie do loterii i tez wygladam tak samo, no i kurzce nie chce mi sie nowego robic. a oni to jakosc sprawdza czy cos? poza tym w instrukcji pisze aktualne zdjecie, nic tam nie ma o 6 miesiecy....

Ja czytajac instrukcje wysledzilam,ze zdjecie do loterii powinno byc nie starsze niz 6 miesiecy.....a np:musi byc

Wiec na moj tok myslenia to moze byc z zeszlego roku.

Raczej wniosku do loterii nikt nie sprawdza, bo kto byłby na tyle szalony aby sprawdzać miliony wniosków?

Wydaje mi sie nawet,ze nie trzymaja naszych starych wnioskow(danych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o USA. Pozbywać się bazy danych obywateli obcych krajów? C'mon.

KaeR, nie wiem sama jak do wyglada,To sa moje domysly.

Wiem tyle ze loteria ruszyla w latach 90 wiec wydaje mi sie ze stare wnisoki sa kasowane.

A nawet jesli trzymaja to w bazie danych,nikt nie bedzie przeszukiwal wszystkich wnioskow i sprawdzal zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeR, nie wiem sama jak do wyglada,To sa moje domysly.

Wiem tyle ze loteria ruszyla w latach 90 wiec wydaje mi sie ze stare wnisoki sa kasowane.

A nawet jesli trzymaja to w bazie danych,nikt nie bedzie przeszukiwal wszystkich wnioskow i sprawdzal zdjecia.

No to moje domysły są takie, że wnioski trzymają.

Zdjęć nikt nie siedzi i nie porównuje. Wystarczy do tego prosty program. Nie mówię, że coś takiego działa, ale ta dyskusja wraca. Jak ktoś się denerwuje zrobienie nowego zdjęcia to 5 minut, a jak ktoś ma to gdzieś to niech wysyła stare zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...